UA | RU
26 лютого 2020, 16:06 12

МВС РФ заявило про затримання "українців-нарковиробників"

Співробітники правоохоронних органів Росії ліквідували велику нарколабораторію у Володимирській області і вилучили майже 1 тонну наркотиків
Фото: freepik.com
Співробітники правоохоронних органів Росії ліквідували велику нарколабораторію у Володимирській області і вилучили майже 1 тонну наркотиків

Як передає RegioNews із посиланням на "Інтерфакс", про це повідомив глава МВС Росії Володимир Колокольцев.

За його словами, затримано чотирьох громадян України, які займалися виготовленням наркотиків, і шість міжрегіональних кур'єрів.

За даними МВС РФ, злочинці нібито з початку 2018 року по вересень 2019 року синтезували наркотики в одному із сіл Московської області.

В цілому, у затриманих конфіскували близько тонни альфа-PVP, більше 1,8 тис. кілограмів прекурсорів, понад 80 одиниць лабораторного обладнання, в тому числі два хімічних реактора об'ємом по 100 літрів кожен, а також банківські картки, ноутбуки та смартфони, які стануть доказами в рамках кримінальної справи. Всі затримані за рішенням суду були арештовані.

Як зазначається, оперативно-розшукові заходи проводилися протягом п'яти місяців. Українцям інкримінують незаконні виробництво, збут або пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, а також незаконні придбання, зберігання або перевезення прекурсорів наркотичних засобів або психотропних речовин.


Труш Володимир
Голова Тернопільської обласної державної адміністрації
Габінет Дмитро
Голова Хмельницької обласної державної адміністрації
Коваль Віталій
Голова Рівненської обласної державної адміністрації
Всі досьє »