UA | RU
28 лютого 2020, 16:33 12

Пільговики пікетували Вінницьку ОДА

28 лютого ліквідатори аварії на ЧАЕС та постраждалі від неї, а також ветерани війни в Афганістані прийшли під стіни Вінницької ОДА та влаштували пікет
28 лютого ліквідатори аварії на ЧАЕС та постраждалі від неї, а також ветерани війни в Афганістані прийшли під стіни Вінницької ОДА та влаштували пікет

Про це повідомляють RegioNews із посиланням на 33-й канал.

Люди вимагають від місцевої влади не закривати госпіталь для ветеранів війни та обласний диспансер радіаційного захисту та не скорочувати у них місця.

"Сьогодні ми зібрались по одному питанню - нас хочуть позбавити здоров’я. Із 1 квітня буде новий механізм фінансування закладів охорони здоров’я, в тому числі госпіталю для інвалідів війни. Госпіталю рекомендують заробляти кошти, але це не та установа, яка може заробляти гроші. Він повинен лікувати учасників бойових дій, ветеранів війни. А це люди, які можуть не мати коштів, щоб оплачувати своє лікування. За них це повинна робити держава”, - сказав голова Вінницької обласної організації "Союз Чорнобиль України” Микола Бойчук.

До мітингарів вийшов депутат обласної ради та голова бюджетної комісії Геннадій Мазур і пообіцяв розібратися у ситуації.

Як стало відомо раніше, депутати Кіровоградської обласної ради у зверненні до Кабміну попросили відтермінувати проведення в області другого та третього етапу медичної реформи.


Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Сухомлин Сергій
Міський голова Житомира
Володін Василь
Кандидат на посаду голови Київської обласної державної адміністрації
Хомко Володимир
Міський голова Рівного
Всі досьє »