UA | RU
27 червня 2024, 19:52

До ексзаступника голови ОП Тимошенка прийшли з обшуками детективи НАБУ

фото: УП

До колишнього заступника голови Офісу президента та теперішнього радника міністра оборони Кирила Тимошенка прийшли з обшуками у справі «злитих» документів НАБУ

Про це пише "Українська правда" із посиланням на джерела в Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі, передає RegioNews.

Сам Тимошенко перебуває в автомобілі, навколо якої працюють детективи НАБУ. Київські Telegram-канали поширюють фото, як стверджується, затримання ексзаступника голови ОП.

Нагадаємо, скандальний консультант проєкту президента "Велике будівництво" та власник телефону зі "зливами" НАБУ Юрій Голик покинув територію України.

Раніше повідомлялося, що журналісти видання Bihus.info з'ясували, що детективам НАБУ таки вдалося отримати частину інформації з IPhone Юрія Голика (переважно фотографії з кешу телефонів). Ці відомості підтвердили, ідеолог "Великого будівництва" був добре обізнаний із перебігом кримінальної справи щодо ремонту доріг на Дніпропетровщині, у матеріалах якої згадується його прізвище.

Також нещодавно "Українська правда" опублікувала розслідування, у якому оприлюднила докази того, що НАБУ отримало ухвалу на обшук у керівника НАК Нафтогаз України та колишнього міністра розвитку громад і території Олексія Чернишова, але детективи його не провели на прохання директора НАБУ Семена Кривоноса.

Після виходу у ЗМІ розслідування про те, що директор НАБУ Семен Кривонос дав вказівку не проводити обшук в будинку голови правління "Нафтогазу" Олексія Чернишова в НАБУ вирішили розшукати тих, хто поділився інформацією з журналістами.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
26 червня 2026
Замінована країна. Чи можна повернути життя на "мертві землі"
Україна є найбільш замінованою країною світу: до 20% всієї величезної території забруднено вибухонебезпечними предметами. Про те, як люди виживають за таких умов, і які заходи варто було би вжити для ...
25 червня 2026
Чи перетвориться Україна на "Скелю"? Що відбувається у "полку Сирського"
Звірства у 425 ОШП рано чи пізно вдарять і по президенту Зеленському
18 червня 2026
На межі вибуху. Чому українці дедалі частіше йдуть на відкритий спротив
Не завжди дії місцевих і центральних органів влади знаходять підтримку з боку населення. У підсумку люди змушені об'єднувати зусилля для відстоювання суспільних інтересів в правовому полі та не тільки
17 червня 2026
Катування та сексуальне насильство. Чому питання реформи ТЦК більше не можна відкладати
Одеська область стала однією із найскандальніших у процесі мобілізації, в червні тут виявили в одному із ТЦК уже відверто бандитські методи впливу на людей
В Україні змінились правила бронювання від військової служби: що треба знати
27 червня 2026, 21:00
В Україні з 1 липня змінюються тарифи на воду: скільки треба буде платити
27 червня 2026, 20:30
Росіяни накрили вогнем Дніпропетровщину: загинув чоловік
27 червня 2026, 20:15
На Львівщині у чоловіка після мобілізації виявили пухлину: чому його не звільнили від служби
27 червня 2026, 19:55
В Україні мобілізували священника: що вирішив суд
27 червня 2026, 19:30
На Житомирщині військовий вдарив поліцейського біля ТЦК, куди забрали його сина
27 червня 2026, 18:55
Смертельна ДТП у Києві: 18-річний мотоцикліст влетів у пішохода
27 червня 2026, 18:25
На Дніпропетровщині поліцейські під дронами намагалися врятувати смертельно поранену жінку
27 червня 2026, 17:55
Українські військові рознесли російські БК
27 червня 2026, 17:25
На Рівненщині жінка орендувала в аферистів неіснуючий будинок
27 червня 2026, 16:40