UA | RU
26 червня 2024, 11:08

НАБУ з'ясовує, хто "злив" інформацію про вказівку директора НАБУ не проводити обшук у Чернишова, — Ткач

фото: Олексій Чернишов/Facebook

Після виходу у ЗМІ розслідування про те, що директор НАБУ Семен Кривонос дав вказівку не проводити обшук в будинку голови правління "Нафтогазу" Олексія Чернишова в НАБУ вирішили розшукати тих, хто поділився інформацією з журналістами.

Про це заявив журналіст "Української правди" Михайло Ткач, передає RegioNews.

"НАБУ розпочало спочатку внутрішнє розслідування, а зараз відкрило кримінальне провадження за статтею 387 кримінального кодексу (розголошення даних оперативно-розшукової діяльності, досудового розслідування - ред.) за фактом зливу ухвали на обшуки в Чернишова", — сказав він.

За словами Ткача, в НАБУ під керівництвом Кривоноса, замість того щоб розпочати внутрішнє розслідування і з'ясувати, які неправомірні вказівки давав директор бюро, вирішили розшукати тих, хто розповів журналістам про те, що він врятував Чернишова від обшуку.

Журналіст відзначив, що особисті прохання та вказівки про непроведення обшуку не передбаченні законом і за вчинення таких дій Кривонос може залишити посаду чи понести кримінальну відповідальність.

Нагадаємо, нещодавно "Українська правда" опублікувала розслідування, у якому оприлюднила докази того, що НАБУ отримало ухвалу на обшук у керівника НАК Нафтогаз України та колишнього міністра розвитку громад і території Олексія Чернишова, але детективи його не провели на прохання директора НАБУ Семена Кривоноса.

Також раніше повідомлялося, що НАБУ провело низку обшуків у чиновників, яких пов'язують з нинішнім очільником НАК "Нафтогазу" Олексієм Чернишовим, у справі про корупцію у Мінрегіоні. Зокрема, слідчі дії проводилися у члена правління НАК "Нафтогаз України" Василя Володіна та директора з комерційних питань АТ "Укргазвидобування" Максима Горбатюка.

Читайте також: Таємні візити голови "Нафтогазу” Чернишова до НАБУ, або чому йому слід забути про міністерський портфель

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
18 квітня 2025
Підручник історії з "автором"-журналістом. Нове слово в українській освіті чи деградація галузі?
Міністерство освіти при нинішньому очільнику не встигає вибиратися з одного скандалу в інший. Новим приводом поговорити став підручник з історії України для 11 класу
16 квітня 2025
Робота не для всіх: як в Україні "душать" потенціал покоління 50+
Українці старше 50 років частіше за інших стикаються з труднощами працевлаштування. Попри досвід та знання, цій категорії громадян ринок часто пропонує некваліфіковану роботу з низькою зарплатою — нед...
15 квітня 2025
Сумська трагедія. Чого прагнула досягти Росія, і навіщо Трамп грає на боці Кремля
Росія робить усе можливе, щоби зірвати майбутнє перемир’я, але намагається зробити це руками України. Та, попри чергову скандальну заяву президента США Дональда Трампа, цей план у росіян, схоже, прова...
11 квітня 2025
Соціологія проти Мін’Єд. Чому українців за кордоном не зацікавили ініціативи Олексія Чернишова
На діяльності Міністерства національної єдності, за великим рахунком, можна ставити хрест. Міністерство з пафосною (цілком в стилі неймінгу нинішньої влади) назвою, створене минулого року, констатувал...