Жінки-медики та фармацевти мають стати на військовий облік, аби працевлаштуватись
![](https://regionews.ua/static/img/m/e/med_arm_605x320.jpg)
Кабінет Міністрів України виключив норму, за якою жінки-медики або жінки-фармацевти, які не отримали військово-обліковий документ, могли працевлаштуватися як невійськовозобов’язані до кінця 2026 року
Про це йдеться в постанові Кабміну №563, передає RegioNews.
Відтепер жінки-медики та жінки-фармацевти не можуть працевлаштуватися як невійськовозобов’язані.
Раніше відповідна норма передбачала, що жінки, які здобули освіту за медичною або фармацевтичною спеціальністю та не перебували на військовому обліку у відповідних районних (міських) територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки (не отримували військово-обліковий документ) до затвердження цього Порядку, можуть працевлаштовуватися як невійськовозобов’язані до кінця 2026 року.
Водночас непрацевлаштовані жінки повинні самостійно прибувати до відповідного районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки з метою взяття їх на військовий облік військовозобов’язаних.
Нагадаємо, керівників підприємств та організацій зобов’язали після отримання розпорядження начальника ТЦК вручити повістки працівникам і забезпечити їх прибуття до ТЦК.
Також повідомлялося, що термін дії висновку ВЛК щодо придатності до військової служби суттєво скоротили.
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)