UA | RU
22 травня 2023, 15:46

Легіон "Свобода Росії" заявив про звільнення населеного пункту в Бєлгородській області

"Русский добровольческий корпус", бійці якого стверджують, що воюють на боці України і легіон "Свобода Росії" заявили про звільнення населеного пункту Козинка у Бєлгородській області. Вони додали, що зайшли в російський Грайворон і закликали жителів прикордонних російських регіонів залишатись вдома і "не чинити опір"

Про це повідомляє легіон "Свобода Росії", "Русский добровольческий корпус" та російські місцеві телеграм-канали

Зранку 22 травня бійці "русского добровольческого корпуса" повідомили, що перебувають на території Росії.

Зокрема, вони опублікували відео на фоні дорожних знаків про початок населених пунктів Любимовка (Брянська область), Безлюдовка (Бєлгородщина), Чуровичи (Брянська область).

Тим часом легіон "Свобода Росії", який воює на боці України, записав відеозвернення із закликом до росіян боротися за вільну від Путіна Росію.

Потім легіон опублікував звернення до жителів прикордонних російських регіонів: "Залишайтеся вдома, не чиніть опір і не бійтеся: ми вам не вороги. На відміну від путінських зомбі, ми не чіпаємо цивільних і не використовуємо їх у своїх цілях".

Російські ресурси поширили відео і повідомили про знищення прикордонного пункту "Грайворона".

Згодом легіон повідомив про звільнення населеного пункту у Бєлгородської області. Там заявили, що "Свобода Росії" та РДК "рухаються далі".

Губернатор Бєлгородської області РФ В'ячеслав Гладков заявив, що на територію Грайворонського округу нібито зайшла "диверсійно-розвідувальна група ЗСУ".

Він додав, що Збройні сили РФ разом із прикордонною службою, Росгвардією і ФСБ "вживають необхідних заходів щодо ліквідації противника".


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram