UA | RU
10 квітня 2023, 17:04

Україна повернула з російського полону 100 військовослужбовців

Фото: Facebook

Україна повернула з російського полону 100 військовослужбовців. Серед яких захисники Маріуполя, "Азовсталі" та Гостомеля

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на заяву Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими.

"За результатами чергового обміну військовополоненими додому повертаються 80 Захисників та 20 Захисниць. Серед них дев’ятеро – офіцери, решта – представники рядового та сержантського складу", - йдеться у повідомленні.

Цього разу вдалося визволити 24 нацгвардійців, 22 прикордонника, 22 представника Військово-морських сил, 21 військовослужбовця Збройних сил України та 11 тероборонців.

"Визволені Захисники та Захисниці брали участь у боях на херсонському, харківському, донецькому, київському, запорізькому та сумському напрямках. Серед наших героїв – оборонці Маріуполя, Бахмута та Гостомеля, а також захисники Чонгара, острова Зміїний, ЗАЕС та ЧАЕС", - йдеться у повідомленні.

Майже половина зі звільнених полонених мають важкі поранення, хвороби або зазнали катувань. Наймолодшому з визволених оборонців 19 років.

Нагадаємо, в результаті чергового обміну 7 березня додому повернулися 126 чоловіків та чотири жінки. Усі врятовані з російської неволі – представники рядового та сержантського складу.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
06 квітня 2026
"єБачок" і "Тисячовесна". Як влада розтринькала Резервний фонд
Україна на межі фінансової катастрофи прагне не уникнути її, а роздати якомога більше грошей
03 квітня 2026
В очікуванні виборів: як змінюються політичні розклади на Полтавщині
"Довіра" нарощує м'язи, "За майбутнє" шукає своє майбутнє, а у партії влади точаться підкилимні війни
31 березня 2026
Ідентифікуй себе на камеру: як літні українці змушені боротися за пенсії
До 1 квітня пенсіонери, які проживають на тимчасово окупованих територіях (ТОТ), ризикують зіткнутися з "заморожуванням" пенсій якщо не підтвердять, що не отримують виплати з РФ
30 березня 2026
Історія із U420. Як "сувеніри з кайфом" спровокували погроми по усій країні
Один із вітчизняних бізнесів, який стрімко розвивається у нинішніх складних умовах, викликав певні підозри у журналістів. І виявилося, що все не так просто і однозначно…
Співачка Надя Дорофєєва зізналась про збитки через концерти
07 квітня 2026, 01:55
"Мене совість не мучить": співак Тарас Тополя чесно зізнався про стосунки з ексдружиною
07 квітня 2026, 01:35
Відомий український актор чесно висловився про своє бронювання
07 квітня 2026, 00:35
Українські військові евакуювали кота та собаку дроном (ВІДЕО)
06 квітня 2026, 23:15
На Закарпатті ліквідували два канали незаконного переправлення осіб до Угорщини
06 квітня 2026, 22:58
НАБУ знайшло у народного депутата "сховані" 13 мільйонів
06 квітня 2026, 22:35
$20 тисяч за втечу з України: на Харківщині ліквідовано канал переправлення осіб через кордон
06 квітня 2026, 22:15
Україна запропонувала Росії енергетичне перемир'я
06 квітня 2026, 21:52
В Україні посилять боротьбу з "Шахедами"
06 квітня 2026, 21:23
Бізнес-спільнота закликає депутатів підтримати законодавчі ініціативи, спрямовані на забезпечення рівних умов конкуренції
06 квітня 2026, 21:02