UA | RU
02 грудня 2022, 13:44

СБУ опублікувала ексклюзивне відео з обміну полоненими 1 грудня

Фото: СБУ

З російського полону повернулися додому 50 українських героїв. Серед них – захисники зі Збройних сил України, Територіальної оборони, Військово-морських Сил, Національної гвардії, Державної прикордонної служби

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на пресцентр СБУ.

"Серед них - захисники зі Збройних сил України, Територіальної оборони, Військово-морських Сил, Національної гвардії, Державної прикордонної служби", - йдеться в описі під відео.

Відомо, що загалом Україна повернула вчора 4 офіцери і 46 військовослужбовців рядового та сержантського складу. Зокрема, з полону звільнені 14 оборонців Маріуполя, в тому числі 8 захисників "Азовсталі".

"Більшість із визволених українців мають поранення і травми. Деякі них - з ампутованими кінцівками або не мають можливості рухатися. Всі вони будуть проходити медичні обстеження, лікування та реабілітацію", - зазначила в СБУ.

Нагадаємо, в рамках чергового обміну з російського полону було звільнено 50 українських захисників. Повертаються захисники Маріуполя та "Азовсталі", а також військові, які перебували у колонії Оленівки. При цьому з полону звільнили поранених солдатів, які брали участь у боях на Донецькому, Луганському та Запорізькому напрямках.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram