UA | RU
03 вересня 2021, 14:55

Стало відомо, у яких областях найбільше та найменше хворих на COVID-штам "Дельта"

Фото: Рixabay

В Україні вже виявили 855 підтверджених випадків коронавірусного захворювання, спричиненого штамом "Дельта"

Про це пише RegioNews з посиланням на відповідь МОЗ на запит "Радіо Свобода"

Найбільше випадків штаму "Дельта" зафіксовано в п'яти областях: Чернівецькій (68), Одеській (61), Рівненській (60), Івано-Франківській (58) і Тернопільській (52).

У Волинській, Київській і Донецькій – по 47 випадків, у Харківській області – 45, у Вінницькій та Луганській – по 43, у Житомирській та Хмельницькій – по 39, у Закарпатській – 37, у Полтавській – 31, у Чернігівській – 25, у Львівській – 24, у Черкаській – 20, у Кіровоградській – 18, у Києві – 20.

У МОЗ додали, що найменшу кількість випадків "Дельта"-штаму зафіксовано в Запорізькій (11) Сумській (10), Миколаївській (4), Дніпропетровській (3) і Херсонській (2) областях.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Чернівцях від медиків-практиків приховують, хто з пацієнтів має "Дельта"-штам ковіду.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
01 травня 2026
Шкільна битва в Тернополі. Чому ця кров – не остання
Правоохоронці звертають увагу на наслідок, а не на причину, а у школі, схоже, як завжди, нічого не помічали
28 квітня 2026
Боротьба за роботу в умовах обстрілів: що відбувається із зайнятістю в прифронтових регіонах
Людям, які живуть поблизу зони бойових дій, крім частих обстрілів доводиться стикатися зі свавіллям в питаннях зайнятості з боку управлінців та чиновників
23 квітня 2026
Замість мобілізації – ОПГ. Що силовики виявили у діяльності ТЦК в Одесі й Харкові
СБУ та ДБР виявили факти вимагання грошей та катування громадян під прикриттям мобілізації, а один із ТЦК перетворили на катівню
21 квітня 2026
"Забуті" державою. Як працює соцдопомога біля лінії фронту
Соціальна допомога в Україні багато в чому тримається на людському факторі. Яскравий приклад – робота соціальних робітників. Багато з цих людей, попри низькі зарплати і щоденні ризики обстрілів, продо...