UA | RU
09 березня 2021, 10:58

Для мешканців окупованого Донбасу запрацюють спеціальні туристичні маршрути Україною

У Херсонській області готуються подібні проекти, орієнтовані на мешканців окупованого Криму
У Херсонській області готуються подібні проекти, орієнтовані на мешканців окупованого Криму
Фото з відкритих джерел

Для популяризації Донбасу розробляється новий туристичний проект, одне із завдань якого — показати знакові локації регіону жителям тимчасово окупованих територій.

Про це розповіла голова Державного агентства розвитку туризму Мар'яна Олеськів в ефірі телеканалу "Дом", передає RegioNews.

Проєкт має робочу назву Donbass Тravel ("Подорож Донбасом"). Його ініціатори планують запрошувати українців з окупованих територій на вільну частину Донеччини та Луганщини.

"Хочемо через туризм спілкуватися з людьми, які опинилися "на іншому боці", інтегрувати їх… В рамках Donbass Тravel будуть цікаві маршрути для того, щоб люди недалеко їхали від свого будинку", — пояснила Олеськів.

Надалі для мешканців окупованих територій Донбасу планують розробити туристичні маршрути на заході України.

"Будемо запрошувати й на захід, там теж все чекають наших українців", — каже очільниця держагентства.

Крім того, в Херсонській області готуються подібні проєкти, орієнтовані на мешканців окупованого Криму.

Нагадаємо, у Зеленського розробили концепцію перехідного правосуддя для Криму і Донбасу.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
29 грудня 2025
Рік жили без світла: як українці адаптуються до життя на прифронтових територіях
Тривалі відключення електроенергії, проблеми з теплом, водою та зв'язком. Для багатьох жителів України це стало звичним явищем в нинішньому опалювальному сезоні. І з настанням морозів становище може п...
23 грудня 2025
Україна-2025: шість головних подій, які формували наше майбутнє
Підсумовуємо четвертий рік повномасштабної війни та те, як, з якими головними подіями Україна його пережила
19 грудня 2025
Шаг і картка: чому вже можна говорити про початок передвиборчих перегонів в Україні
Недолугі популістичні спроби другорядних персонажів попіаритися на важливих питаннях відкривають новий період в сучасній історії України
17 грудня 2025
"Тату, не кидай мене!": як родина Данилкових пережила жахи окупації в Бучі та чотири роки розлуки
Сьогодні родина Данилкових готується до зимових свят. У дворі сяє ілюмінація, в будинку прикрашена велика ялинка, всюди гірлянди та різдвяні декори
"Працівник банку" ошукав жінку з Тернопільщини на понад 122 тис. грн
30 грудня 2025, 08:16
На Херсонщині через обстріли загинули дві людини, ще дві – поранені
30 грудня 2025, 08:05
Кульмінація і криза переговорного процесу
30 грудня 2025, 07:57
Смертельна ДТП з маршруткою на Київщині: кількість жертв та постраждалих збільшилась
30 грудня 2025, 07:48
Сирський: Чисельність ЗСУ за мирним планом достатня для відсічі агресії
30 грудня 2025, 07:45
Росіяни атакували безпілотниками Дніпропетровщину: виникла пожежа, постраждала жінка
30 грудня 2025, 07:35
25 кг канабісу і мільйони гривень: на Тернопільщині затримали наркоторговців
30 грудня 2025, 07:29
На Рівненщині пʼяний водій легковика в'їхав у паливну колонку АЗС
30 грудня 2025, 07:27
У Покровську окупанти розстріляли сімох мирних мешканців – Лубінець
30 грудня 2025, 07:22
Втрати РФ станом на 30 грудня 2025: Генштаб оновив дані
30 грудня 2025, 07:15