UA | RU
13 листопада 2020, 10:36 16

Справа Шеремета: Стало відомо, коли суд візьметься за апеляцію Антоненка

13 листопада 2020, 10:36 16
Розгляд скарги відбудеться 7 грудня
Розгляд скарги відбудеться 7 грудня
Facebook

Київський апеляційний суд розгляне апеляційну скаргу адвоката обвинуваченого у справі щодо вбивства журналіста Павла Шеремета Андрія Антоненка Дмитра Кругового на продовження тримання його під вартою 7 грудня.

Про це інформує RegioNews з посиланням на "Укрінформ".

"На 7 грудня об 11:30 призначено розгляд апеляційної скарги", - йдеться у повідомленні.

У юридичній фірмі, яка займається справою підсудного, виклали текст апеляційної скарги, де зазначається, що за весь час ув’язнення Антоненко не вчиняв жодних спроб втечі або інших протиправних дій, і що майновий стан обвинуваченого не дозволяє йому переховуватись тривалий час, він є єдиним годувальником у сім’ї.

Уточнюється, що у Антоненка відсутні судимості і навіть дані про адмінправопорушення, немає жодних підстав вважати, що він може впливати на свідків, і що Антоненко бажає брати участь у судовому засіданні особисто.

"Захист просить апеляційний суд відмовити в клопотанні прокурора в повному обсязі, під гарантії з’явлення на судові засідання. Захист також буде вітати будь-яку зміну рішення суду на користь свободи Антоненка", – поінформували юристи.

Нагадаємо, 19 жовтня Шевченківський районний суд Києва продовжив арешт фігуранта справи про вбивство журналіста Павла Шеремета Андрія Антоненка до 19 грудня.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook