UA | RU
24 лютого 2020, 15:23

МЗС закликало українців утриматись від подорожей до Італії та Ірану

Міністерство закордонних справ рекомендує громадянам України тимчасово утриматися від поїздок до уражених новим типом коронавірусу провінцій італійських регіонів у зв’язку з загостренням епідемічної ситуації
Міністерство закордонних справ рекомендує громадянам України тимчасово утриматися від поїздок до уражених новим типом коронавірусу провінцій італійських регіонів у зв’язку з загостренням епідемічної ситуації
Фото: twitter.com/XHNews

Як повідомили RegioNews у пресслужбі МЗС, мова йде про такі регіони: Ломбардія, Венето, Емілія Романья та П’ємонт, де є найбільший ризик зараження.

"Співвітчизникам, які продовжують перебувати в цих регіонах, необхідно виявляти підвищену увагу та обережність, уникати відвідання уражених вірусом провінцій, повідомити про своє місце перебування та контактні дані до найближчої консульської установи України або зареєструватися на вебресурсі friend.mfa.gov.ua", - йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що органами влади Італії повністю карантинні заходи запроваджено у десятьох муніципалітетах регіону Ломбардія провінції Лоді – Касалпустерленго, Кодоньо, Кастільоне-д’Адда, Фомбіо, Малео, Сомалія, Бертоніко, Терранова-де-Пасеріні, Кастельгерсундо і Сан-Фіорано, а також – муніципалітеті Во ‘Еуганєо в провінції Падуя, регіоні Венето.

В свою чергу, з огляду на заклики органів влади Ірану скасувати або відкласти необов’язкові поїздки до міст Тегеран, Кум, Арак та Гілан, закриття шкіл, університетів, спортивних та культурних закладів в різних куточках країни, громадянам України, які наразі перебувають в Ірані, рекомендується дотримуватися вказівок іранських властей, проявляти максимальну пильність та вживати необхідних запобіжних заходів для забезпечення власної безпеки, зокрема, що стосується обмежень щодо переміщення всередині країни, а також уникати скупчень людей та місць масових зібрань.

"Громадян України, які вже перебувають на території Ірану, просимо повідомити про своє місцезнаходження та контактні дані до Посольства України в Тегерані e-mail: emb_ir@mfa.gov.ua", - додали у МЗС.

Нагадаємо, українські прикордонники посилили спостереження за пасажирами, які прибувають в Україну з Італії.

За останніми даними, в Італії зафіксовано понад 200 випадків зараження коронавірусом, чотири людини померли.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
Скороход підтвердила обшуки у помешканні: назвала це "тиском на опозицію"
05 грудня 2025, 10:13
Атаки по енергетиці України: знеструмлені споживачі в чотирьох областях
05 грудня 2025, 09:59
"Примари" ГУР за два тижні знищили вісім об'єктів окупантів у Криму
05 грудня 2025, 09:53
На Закарпатті митники зупинили ввезення "благодійних" сигарет на 3,5 млн грн
05 грудня 2025, 09:45
На Прикарпатті чоловік випав із вікна багатоповерхівки
05 грудня 2025, 09:38
Сили ППО вночі знешкодили 80 російських безпілотників: є влучання на 13 локаціях
05 грудня 2025, 09:29
На Вінниччині витягли тіло людини з шестиметрової глибини річки
05 грудня 2025, 09:14
У нардепки Скороход проходять обшуки: підозра в хабарі – джерела УП
05 грудня 2025, 09:09
У Києві на Хрещатику боєць ММА побив перехожого до втрати свідомості
05 грудня 2025, 08:55
На Черкащині сталася ДТП за участі трьох авто: є постраждалі
05 грудня 2025, 08:49