UA | RU
02 квітня 2024, 21:48

У Сумах судили патрульного, який завдав затриманому тяжкого тілесного ушкодження

фото: поліція

Патрульного поліцейського із Сум суд визнав винним в перевищенні службових повноважень та умисному нанесенні тяжких тілесних ушкоджень потерпілому

Про це повідомили в Сумській обласній прокуратурі, передає RegioNews.

Суд обрав для поліцейського покарання у вигляді 6 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах на строк два роки, з позбавленням спеціального звання "лейтенант поліції".

За даними слідства, працівники патрульної поліції 22 грудня 2016 року поблизу одного з місцевих ресторанів затримали жителя міста Суми. Його для проходження медичного огляду на стан сп’яніння привезли до обласного наркологічного диспансеру.

"На території медзакладу один із поліцейських без підстав завдав удару в тулуб коліном. Далі правоохоронці доставили потерпілого до відділу поліції. Лише після допиту його госпіталізували", - розповіли у прокуратурі.

Експерти довели, що чоловік отримав тяжкі тілесні ушкодження.

12 березня 2018 року обвинуваченого засудили до 5 років позбавлення волі, однак це рішення оскаржили всі учасники справи. 13 червня 2019 апеляційний суд скасував зазначений вирок у зв`язку з неправильним застосуванням закону України про кримінальну відповідальність та призначив новий розгляд у суді першої інстанції в іншому складі суду.

Нагадаємо, раніше правоохоронці закінчили розслідування щодо двох співробітників Територіального центру комплектування та соціальної підтримки Тернополя. Їх звинувачують у катуванні військовозобов’язаних.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
18 червня 2026
На межі вибуху. Чому українці дедалі частіше йдуть на відкритий спротив
Не завжди дії місцевих і центральних органів влади знаходять підтримку з боку населення. У підсумку люди змушені об'єднувати зусилля для відстоювання суспільних інтересів в правовому полі та не тільки
17 червня 2026
Катування та сексуальне насильство. Чому питання реформи ТЦК більше не можна відкладати
Одеська область стала однією із найскандальніших у процесі мобілізації, в червні тут виявили в одному із ТЦК уже відверто бандитські методи впливу на людей
12 червня 2026
Політичні ігри. Чому найбільше місто Київщини ризикує замерзнути взимку
Місто Біла Церква раніше залишилося без міського голови, а зараз, схоже, може залишитися і без міської ради
05 червня 2026
Битва за український літій: чому під загрозою опинилися інтереси США
В історії із судовими війнами навколо родовищ Кіровоградської області стирчать вуха головного політичного ноумена світу Дональда Трампа
Атаки на Сумщину: ворог бив дронами по АЗС та кінотеатру — 15 осіб поранено
24 червня 2026, 22:13
Окупанти за добу 50 разів атакували Дніпропетровську область, є жертви та постраждалі
24 червня 2026, 21:56
На Херсонщині через масовані обстріли та удари БпЛА є загиблий і 11 поранених
24 червня 2026, 21:38
У Кривому Розі посадовця міськради судитимуть за оборудку при ремонті дахів
24 червня 2026, 21:28
ДТП у Києві: рух на проспекті Леся Курбаса в бік Кільцевої суттєво обмежено
24 червня 2026, 20:59
На Харківщині внаслідок ДТП травмувалися дві школярки на електросамокаті
24 червня 2026, 20:51
Українські військові рознесли склади окупантів і показали відео
24 червня 2026, 20:45
Двоє загиблих та постраждала дитина: на Прикарпатті сталось аж дві смертельні ДТП
24 червня 2026, 20:30
Майже 3 мільйони збитків: на Харківщині судитимуть чиновницю після відновлювання багатоповерхівки
24 червня 2026, 20:15
Ворог вдарив КАБом по центральному пляжу у Запоріжжі: є постраждалі
24 червня 2026, 19:59