На Рівненщині зафіксували понад дев'ять тисяч хворих на грип і ГРВІ
![](https://regionews.ua/static/img/4/1/417406375_122116950956174818_9128871976155445541_n_605x320.jpg)
На Рівненщині рівень захворюваності на грип та ГРВІ перевищений епідпоріг на 34%. Більшість хворих - діти
Про це повідомив начальник Рівненської обласної військової адміністрації Олександр Коваль, інформує RegioNews.
"9427 жителів області захворіли на грип та ГРЗ за минулий тиждень. Це на 35% більше, ніж за попередні сім днів. Збільшилася і кількість госпіталізацій, пов'язанх з гострими репіраторними хворобами.Більшість хворих - діти, але й серед дорослих захворюваність зросла на чверть.Рівень захворюваності високий та перевищує епідемпоріг на 34%", - повідомив Коваль.
Повідомляється також, що через значну захворюваність на дистанційне навчання перейшли шість шкіл області: Рівненський ліцей №7, Рафалівський Петропавлівський ліцей, Людинський ліцей, Зносицький ліцей, Пісківський ліцей, Костопільський ліцей №6.
Нагадаємо, у січні в Україні зареєстрували 9 випадків нового субваріанту штаму коронавірусу Омікрон – JN.1, який називають Дженні.
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)