UA | RU
07 червня 2025, 16:42

На Полтавщині жінка напала на військового: як її покарав суд

ілюстративне фото: з відкритих джерел

У Карлівському районному суді оголосили вирок 37-річній жінці, яка напала на військовослужбовця ТЦК та СП

Про це пише інтернет-видання "Полтавщина", передає RegioNews.

Зазначається, що інцидент стався, у вересні минулого року.

Під час перевірки облікових даних її цивільного чоловіка, жінка поводилася агресивно, вдарила військовослужбовця по обличчю, спричинивши легке тілесне ушкодження.

Правоохоронці кваліфікували її дії як умисне заподіяння легких тілесних ушкоджень службовій особі під час виконання службових обов'язків.

Під час судового засідання жінка визнала свою провину, однак не розкаялася. Вона пояснила, що на емоціях вдарила військового один раз, адже її сина мобілізували і відправили на передову.

Суд призначив покарання у вигляді 3,5 років позбавлення волі, але звільнив від відбування цього строку з іспитовим строком у півтора року.

Протягом цього часу жінка має регулярно з'являтися на реєстрацію до органу пробації, повідомляти про зміну місця проживання або роботи і не виїжджати за кордон без дозволу.

Також вона зобов'язана публічно попросити вибачення у потерпілого військовослужбовця.

Нагадаємо, у Бельгії 6 червня вбили сім'ю українського військового, загинула 46-річна жінка та 6-річна донька.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
23 грудня 2025
Україна-2025: шість головних подій, які формували наше майбутнє
Підсумовуємо четвертий рік повномасштабної війни та те, як, з якими головними подіями Україна його пережила
19 грудня 2025
Шаг і картка: чому вже можна говорити про початок передвиборчих перегонів в Україні
Недолугі популістичні спроби другорядних персонажів попіаритися на важливих питаннях відкривають новий період в сучасній історії України
17 грудня 2025
"Тату, не кидай мене!": як родина Данилкових пережила жахи окупації в Бучі та чотири роки розлуки
Сьогодні родина Данилкових готується до зимових свят. У дворі сяє ілюмінація, в будинку прикрашена велика ялинка, всюди гірлянди та різдвяні декори
12 грудня 2025
Поодинці врятуватися було нереально: як на початку війни жителі блокадного Маріуполя виживали під обстрілами без їжі й тепла
Побоювання зіткнутися з важкою ситуацією через війну змушує багатьох українців шукати порятунку за кордоном. Про це свідчать і дані Нацбанку України, відповідно до яких із 3 жовтня до 14 листопада з к...
Небезпечна їжа у школах Миколаєва: виявили кишкову паличку та порушення санітарних норм
23 грудня 2025, 19:57
Вибір "іти до кінця" означатиме цілковитий крах критичної інфраструктури в майбутньому
23 грудня 2025, 19:44
У Києві повідомили про результати відновлення після ворожого удару по одному з районів міста
23 грудня 2025, 19:25
У Житомирі 24-річний чоловік прогулювався біля автовокзалу з гранатою в сумці
23 грудня 2025, 18:53
Енергетики розповіли про відключення світла у середу 24 грудня
23 грудня 2025, 18:49
На Житомирщині чоловік вимагав майже півтора мільйона з підприємця, погрожуючи штрафами
23 грудня 2025, 18:45
Ворог атакував Нікопольщину та Криворіжжя: постраждала 86-річна жінка
23 грудня 2025, 18:44
В Уряді зробили заяву про нові тарифи на воду
23 грудня 2025, 18:39
На Київщині трьох осіб підозрюють у вбивстві чоловіка 11 пострілами на кладовищі
23 грудня 2025, 18:29
ЦВК розпочала підготовку до виборів
23 грудня 2025, 18:25