UA | RU
25 листопада 2022, 16:49

На Полтавщині виділяють майже 150 млн гривень на закупівлю генераторів та ремонтної техніки, — Лунін

Фото: adm-pl.gov.ua

Стабільне енерго-, тепло- та водопостачання – один із головних пріоритетів роботи області на цю зиму. По 74 млн грн отримають два обласні підприємства "Полтававодоканал" і "Полтаватеплоенерго"

Як повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін, 25 листопада на сесії обласної ради депутати підтримали це рішення, передає RegioNews.

Кошти використають на придбання ремонтної техніки. І на закупівлю генераторів не тільки для Полтави, а й інших громад, де працюють ці підприємства. Генератори допоможуть безперебійно надавати тепло і воду, навіть в умовах відключень електроенергії.

"Постійно й послідовно підтримуємо наші підприємства ЖКГ, щоб вони стабільно працювали, а в людей були тепло, світло й вода в оселях. Дякую депутатам за підтримку важливих рішень для комунальної сфери Полтавщини", - зауважив Лунін.

Раніше повідомлялось, що у Полтаву повертають світло. Комунальники починають заживлювати Полтаву після масованого ракетного удару росіян по енергетичній інфраструктурі України 23 листопада.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
У Херсоні російські війська обстріляли перинатальний центр
05 грудня 2025, 07:40
З Донеччини за два тижні евакуювали майже 90 людей
05 грудня 2025, 07:31
"Куратори" Кремля: РФ створює нову систему управління окупованими територіями
05 грудня 2025, 07:26
Російська армія втратила за добу в Україні ще понад 1200 солдатів
05 грудня 2025, 07:15
Серія ударів БПЛА по Харкову: Терехов підтвердив три вибухи
05 грудня 2025, 07:02
Відомий український актор розповів, скільки йому потрібно грошей для життя в Києві
05 грудня 2025, 01:50
"Колись для мене було 50/50 шоком": акторка Ірина Сопонару зізналась про різницю менталітетів з чоловіком-британцем
05 грудня 2025, 00:50
Вартість борщового набору: якими будуть ціни в Україні до кінця року
04 грудня 2025, 23:50
Усик очолив щорічний рейтинг користувачів Google в Україні
04 грудня 2025, 23:09
В Україні розробили "убивцю" ворожих дронів
04 грудня 2025, 22:46