UA | RU
14 травня 2021, 12:35

Обласні адміністрації або префектури мають бути збереженні, – Олег Синєгубов

Він стверджує, що у голів ОДА або префектів мають бути реальні важелі впливу
Він стверджує, що у голів ОДА або префектів мають бути реальні важелі впливу

На переконання голови Полтавської обласної державної адміністрації Олега Синєгубова, інститут голів ОДА або префектів має зберегтися, адже завдяки цьому будується зв’язок і комунікація між центральними виконавчими органами влади та органами місцевого самоврядування.

Про це голова облдержадміністрації розповів в ефірі ток-шоу "Народ проти" у четвер, 13 травня, в контексті обговорення реформи децентралізації, передає RegioNews.

"На прикладі Полтавщини я стверджую, що обласна державна адміністрація та обласна рада є локомотивами розвитку. Наприклад, відновлення траси М-03 у межах Полтави. Ми всі пам’ятаємо, в якому жахливому стані ця дорога була понад 7 років. Ми ж її відремонтували за 6 місяців. Згадаємо, що місцева влада свого часу зобов’язалася на умовах співфінансування 50/50 відновити цю дорогу, але місто виділило лише 17 млн із 118. Нам довелося коштом державного й обласного бюджетів відремонтувати цю дорогу й нарешті закрити питання. Не чекаючи роки. Це нас спонукає не тільки проаналізувати ефективність міської влади, а й зробити висновок про збереження балансу обласної й місцевої влади", – зазначив Олег Синєгубов.

Він переконаний, що у голів ОДА або префектів мають бути реальні важелі впливу з відповідними повноваженнями, щоб здійснювати контроль за діяльністю місцевої влади.

Нагадаємо, раніше Полтавська облрада підтримала ініціативу голови ОДА Синєгубова про відновлення ансамблю Круглої площі.

Також повідомлялось, що Полтавщина виходить із "червоної” зони, голова ОДА Синєгубов розповів, які обмеження будуть діяти.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
18 квітня 2025
Підручник історії з "автором"-журналістом. Нове слово в українській освіті чи деградація галузі?
Міністерство освіти при нинішньому очільнику не встигає вибиратися з одного скандалу в інший. Новим приводом поговорити став підручник з історії України для 11 класу
16 квітня 2025
Робота не для всіх: як в Україні "душать" потенціал покоління 50+
Українці старше 50 років частіше за інших стикаються з труднощами працевлаштування. Попри досвід та знання, цій категорії громадян ринок часто пропонує некваліфіковану роботу з низькою зарплатою — нед...
15 квітня 2025
Сумська трагедія. Чого прагнула досягти Росія, і навіщо Трамп грає на боці Кремля
Росія робить усе можливе, щоби зірвати майбутнє перемир’я, але намагається зробити це руками України. Та, попри чергову скандальну заяву президента США Дональда Трампа, цей план у росіян, схоже, прова...
11 квітня 2025
Соціологія проти Мін’Єд. Чому українців за кордоном не зацікавили ініціативи Олексія Чернишова
На діяльності Міністерства національної єдності, за великим рахунком, можна ставити хрест. Міністерство з пафосною (цілком в стилі неймінгу нинішньої влади) назвою, створене минулого року, констатувал...