UA | RU
10 червня 2024, 19:57

Нам потрібна повна ротація уряду, — політолог Олексій Кошель

фото: Facebook/Олексій Кошель

Звільнення голови Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури Мустафи Найєма свідчить про провалену кадрову політику Офісу президента

Про це політолог Олексій Кошель заявив в ефірі Radio NV, передає RegioNews.

"Це величезна проблема. І ця проблема, на жаль, уже існує близько п’яти років. Я завжди вважав, що кадрова політика — це один з найбільш провальних напрямків в роботі влади", — наголосив Олексій Кошель.

За його словами, список проблем у кадровій політиці можна продовжувати дуже довго. Він згадав про те, що Україна не призначала посла в Китаї впродовж майже двох років і посла в Індії. Й до цього часу не призначені посли в низці країн. Водночас навіть питання посла України в Великобританії, яким має стати колишній головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, затягнулося на пів року. На думку політолога, це є просто неприйнятним в умовах війни з огляду на те, що Британія є союзником України.

"Якщо ми згадаємо, то такі кадрові провали в Україні мали місце завжди. От я завжди дивувався, чому очільника Хмельницької обласної військової адміністрації не могли призначити рік в умовах жорсткої фази війни. І потім все-таки призначили виконувачем обов’язків. Я розумію, що це наслідки проблем інтриганства, очевидно, в оточенні президента. Тому що, якщо ти маєш виконувача обов’язків, ним завжди можна керувати в ручному режимі. Будь-який виконувач обов’язків хоче стати міністром чи хоче стати відповідним керівником центрального органу виконавчої влади. І тому, найімовірніше, оточення таким чином намагається посилювати свій вплив за рахунок виконувачів обов’язків", — розповів політолог.

Він пояснив, що команди в уряді відповідних "обезголовлених” міністерств працюють недостатньо ефективно, тому що довіра до виконувачів обов’язків і ефективність їх роботи є значно меншою.

"І тому зараз нам потрібні ці кадрові перестановки. І не просто заміна кількох носіїв урядових портфелів, нам потрібна повноцінна ротація уряду. І я переконаний на тисячу відсотків, що разом із очільником, разом із прем'єр-міністром, який виявився в умовах війни, та і до війни, до речі, також, недостатньо ефективним менеджером", — заявив Олексій Кошель.

Нагадаємо, сьогодні, 10 червня, очільник Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури Мустафа Найєм написав заяву про звільнення. Він стверджує, що відомству заважають працювати.

Згодом у мережі оприлюднили копію заяви керівника Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури Мустафи Найєма до прем'єр-міністра Дениса Шмигаля про надання дозволу на відрядження до Берліна для участі у конференції з відновлення. Прем'єр відхилив заяву.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
Віцепрезидент США: мир з Росією складніший, ніж очікувалося, але надія ще є
05 грудня 2025, 08:47
Приїхали на бійку – знайшли арсенал: на Хмельниччині оголосили підозру 18-річному хлопцю
05 грудня 2025, 08:40
На Волині викрили фермерське господарство, яке в промислових масштабах вирощувало тютюн без ліцензії
05 грудня 2025, 08:32
Сьогодні планують оголосити нового голову Офісу президента, – нардеп
05 грудня 2025, 08:23
Спецоперація "Опікун": на Полтавщині медики продавали фіктивні довідки
05 грудня 2025, 08:18
Атака дронів на Харків: рятувальники ліквідували пожежу
05 грудня 2025, 07:58
Війська РФ обстріляли два райони Дніпропетровщини: загинула дитина, є постраждалі
05 грудня 2025, 07:45
У Херсоні російські війська обстріляли перинатальний центр
05 грудня 2025, 07:40
З Донеччини за два тижні евакуювали майже 90 людей
05 грудня 2025, 07:31
"Куратори" Кремля: РФ створює нову систему управління окупованими територіями
05 грудня 2025, 07:26