UA | RU
18 вересня 2023, 14:16

"Кроки Путіна ведуть до Третьої світової війни": Зеленський порівняв диктатора з Гітлером

Фото: ОП

Російський президент Володимир Путін став в один ряд з такими хворобами, як рак, ВІЛ та ковід, а його кроки ведуть до Третьої світової війни

Про це сказав президент Володимир Зеленський в інтерв'ю для CBS, інформує RegioNews.

"Путін став в один рядок з раком, ВІЛом, ковідом. Ви повинні зрозуміти, якщо суспільство Росії не розуміє, що ця трагедія буде на їхніх плечах, що це буде на їх совісті. Якщо вони не розуміють, то світ повинен об'єднатися і сказати", – заявив він.

Глава української держави нагадав, що у Росії є дуже потужні сусіди.

"Я не говорю про багатомільйонні нації, є мільярдні нації, які повинні просто йому сказати, що твої кроки (Путіна. – ред.) – це кроки, які ведуть до Третьої світової війни і винен в третій світовій війні будеш тільки ти – одна людина, одна хвороба", – сказав Зеленський.

Він нагадав, що війна, яка зараз забирає життя – "не лихо природне", "це не якийсь виклик, це рукотворне".

"Саме руками Путіна створена трагедія в світі, яка забирає життя мирних людей. Ось на що повинні звертати увагу країни світу. Це найголовніше. Боріться там, де нічого не працює, думайте, підключайте мозок розумних і талановитих людей всього світу там, де є виклик, там де планети може не бути, там, де життя скорочується. Перемагайте ВІЛ, перемагайте рак, перемагайте ковід, перемагайте те, що дійсно є трагедією. Але вибачте, де ковід, і де Путін", – резюмував він.

Також Зеленський вважає, що російське суспільство переобрало Путіна та "виховало другого Гітлера".

"Російське суспільство втратило повагу світу. Вони обрали його (Путіна. - ред.), переобрали і виховали другого Гітлера. Вони зробили це. Ми не можемо повернутися в минуле. Але ми можемо зупинити це тут", - зазначив він.

Нагадаємо, раніше президент пояснив, що під час поточного контрнаступу для ЗСУ важливо просуватися вперед навіть на мінімальні відстані. Це потрібно для того, щоб ворог не отримував час на перепочинок.
29 вересня 2023
Вихідні у Львові, Івано-Франківську та Ужгороді: гастротури, величні замки та палаци, а також музей-тюрма
Якщо літо — час відпусток та досить тривалих подорожей, то осінь спонукає поїхати у нове для себе місто, щоб трохи перезавантажитися.
29 вересня 2023
Скандальна заява Корнієнка: чому Україна вже перейшла до "президентської держави"
Навколо "Слуги народу" і Президента розгорілася нова жвава дискусія з присмаком скандалу. Поштовхом до неї стали слова першого віцеспікера та одного з лідерів президентської партії Олександра Корнієнк...
28 вересня 2023
Кадрові призначення в Міноборони: ким Умєров замінив Маляр та інших заступників Резнікова
Новий міністр оборони України Рустем Умєров почав формувати свою команду. Кабмін уже призначив йому трьох заступників – Юрія Джигира, Наталію Калмикову та Катерину Черногоренко. Ці призначення – лише ...
27 вересня 2023
Недороблена деколонізація. Де в Україні досі залишаються російсько-комуністичні пам’ятники
В Україні ще у 2015 році набув чинності так званий закон про декомунізацію, але досі у різних містах та селах є вулиці, названі на честь радянських діячів.

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram