UA | RU
16 листопада 2022, 16:28

Зеленський знову збирав Ставку верховного головнокомандувача: що обговорили

Фото з відкритих джерел

Президент Володимир Зеленський провів чергове засідання Ставки верховного головнокомандувача, на якому було ухвалено рішення щодо подальшої деокупації територій України

Про це повідомила пресслужба глави держави у середу, 16 листопада, пише RegioNews.

Так, на засіданні проаналізували інформацію про характер пошкоджень, завданих нещодавніми російськими ракетними ударами, і розглянуто хід ліквідації наслідків атак агресорів.

Крім того, учасники обговорили посилення захисту об'єктів критичної інфраструктури України та підвищення ефективності роботи протиповітряної оборони.

Члени Ставки також розглянули прогнози розвитку оперативної ситуації на передовій з урахуванням змін на півдні. Зокрема, було ухвалено рішення у контексті подальшого звільнення українських територій.

Окремо аналізувалися темпи та обсяги ремонту техніки, озброєння та забезпечення українських захисників усім необхідним для проходження зимового періоду.

Нагадаємо, у вівторок, 15 листопада, Росія знову масовано обстріляла Україну. Так, у Києві сталися "прильоти" у будинки в Печерському районі. Внаслідок влучань одна людина загинула.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
Відомий український актор розповів, скільки йому потрібно грошей для життя в Києві
05 грудня 2025, 01:50
"Колись для мене було 50/50 шоком": акторка Ірина Сопонару зізналась про різницю менталітетів з чоловіком-британцем
05 грудня 2025, 00:50
Вартість борщового набору: якими будуть ціни в Україні до кінця року
04 грудня 2025, 23:50
Усик очолив щорічний рейтинг користувачів Google в Україні
04 грудня 2025, 23:09
В Україні розробили "убивцю" ворожих дронів
04 грудня 2025, 22:46
Ізраїль може депортувати тисячі українських біженців
04 грудня 2025, 22:32
Зеленський розповів, коли призначить нового голову Офісу президента
04 грудня 2025, 22:14
Уся міфологія нинішньої війни базується на уявленнях
04 грудня 2025, 21:52
Тисячі тікають з фронту: в окупантів проблеми із Запорізького фронту
04 грудня 2025, 21:10
Не врахували допомогу й завищили собівартість: прокуратура Вінниці повернула до бюджету 4,1 млн грн
04 грудня 2025, 21:00