UA | RU
08 лютого 2021, 13:25

Дружину Медведчука Оксану Марченко внесли у базу сайту "Миротворець"

Її звинувачують у здійсненні незаконної комерційної діяльності в окупованому Криму
Її звинувачують у здійсненні незаконної комерційної діяльності в окупованому Криму
Фото: із відкритих джерел

Дружину народного депутата від ОПЗЖ Віктора Медведчука, телеведучу Оксану Марченко внесли до бази центру Миротворець як особу, що несе загрозу національній безпеці України.

Про це повідомляється на сайті центру "Миротворець”, передає RegioNews.

Фінансування терористів і російських окупантів. Заперечення російської агресії. Участь у пропагандистських заходах Росії (країна-агресор) проти України. Участь у спробах легалізації окупації АР Крим російськими загарбниками", - йдеться в обґрунтуванні появи профілю Марченко на сайті.

Також Оксану Марченко звинувачують у здійсненні незаконної комерційної діяльності в окупованому Криму та участі у контрабандних переміщеннях вантажів і товарів на окуповані території України.

У її профілі представлені свідчення причетності до діяльності низки компаній, які здійснюють господарську діяльність у Росії та на окупованих українських територіях.

Нагадаємо, Цивільну дружину нардепа Козака внесли до бази "Миротворця", Наталії Лавренюк закидають фінансування тероризму, подвійне громадянство, ведення бізнесу на території країни-агресора.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
11 лютого 2026
Бюджетна епопея в Одесі. Чи впорається новий очільник міста зі спадком Труханова
Одеські місцеві депутати відмовилися збиратися на сесію і голосувати за бюджет розвитку
05 лютого 2026
Робота ФСБ в тилу: як Росія атакує Захід України
Російські спецслужби не залишають у спокої навіть найвіддаленіші від фронту регіони України
04 лютого 2026
Бюрократична "м'ясорубка": як травмовані на роботі українці воюють за виплати та пільги
З початком повномасштабної війни кількість людей з інвалідністю в Україні зросла з 2,7 млн до 3,4 млн осіб. Попри необхідність кращої підтримки постраждалих, реальність свідчить про безліч перешкод в ...
27 січня 2026
Зима кліматична і політична. Якими будуть наслідки для України і українців
Зруйновані ракетами ТЕЦ і морозами труби у будинках відремонтувати значно простіше, ніж політичний розкол, який у часи війни руйнує країну