UA | RU
24 грудня 2020, 17:51 16

Зеленський обіцяє збільшити наступного року держзамовлення для "Укроборонпрому"

За його словами, потенціал для збільшення державного оборонного замовлення великий
За його словами, потенціал для збільшення державного оборонного замовлення великий
Фото з відкритих джерел

Президент Володимир Зеленський заявив, що з новим головою "Укроборонпрому" Юрієм Гусєвим розв'язано питання збільшити державне оборонне замовлення на 2021 рік для підприємств концерну.

Про це він заявив у ході робочої поїздки до Запорізької області, відвідуючи казенне підприємство "Науково-виробничий комплекс "Іскра", яке входить до складу "Укроборонпрому", передає RegioNews з посиланням на Офіс президента.

Так, за словами Зеленського, "Іскра" стане базовим підприємством холдингу "Радарні системи", що об'єднає 15 державних компаній галузі після успішного реформування ДК "Укроборонпром".

"Радарні системи" мають замкнути увесь цикл виробництва систем радіолокації - від розробки до модернізації та утилізації. Це прекрасний завод. Він один з небагатьох на сьогодні, у якого немає жодних боргів, прибутковий завод. Вирішено сьогодні питання з нашим новим головою "Укроборонпрому" Юрієм Гусєвим збільшити державне оборонне замовлення на 2021 рік для підприємств "Укроборонпрому", - розповів Зеленський.

За його словами, потенціал для збільшення державного оборонного замовлення великий.

Водночас гендиректор "Укроборонпрому" Юрій Гусєв попросив президента визначити як невідкладний законопроєкт № 3822 "Про особливості реформування підприємств ОПК державної форми власності".

"Він підтриманий урядом і вже зареєстрований у парламенті та дає можливість реалізувати велику реформу оборонно-промислового комплексу України", - сказав Гусєв.

Раніше в "Укроборонпромі" назвали ймовірні терміни його ліквідації.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook