UA | RU
10 грудня 2020, 10:44 192

Шмигаль розповів, чому Україна не будує мобільні госпіталі для хворих на COVID-19

Зараз в Україні є один такий госпіталь, проте необхідності в ньому поки немає
Зараз в Україні є один такий госпіталь, проте необхідності в ньому поки немає
Фото: з відкритих джерел

За словами прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля, сенсу витрачання коштів на будівництво мобільних госпіталів немає, оскільки в країні вистачає лікарняних ліжок для пацієнтів з коронавірусом.

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на публікацію на "Українській правді".

Шмигаль зазначив, що мобільні госпіталі будують ті країни, де є проблема з лікарняними ліжками для лікування пацієнтів з COVID-19.

Реально, витрачати гроші на будівництво мобільних госпіталів, які потім згорнуть і викинуть, немає сенсу. У нас стоять порожні медичні установи з ліжками, де можна розміщувати людей", - сказав прем'єр.

Він додав, що зараз уряд підготував мобільний госпіталь Державної служби з надзвичайних ситуацій, який зможе оперативно переїжджати в ті точки, де буде в цьому необхідність.

Ми плануємо таких госпіталів докупити ще кілька, щоб це були дійсно мобільні госпіталі. 100-120 ліжок здатність такого госпіталю, але він абсолютно повноцінно обладнаний усім обладнанням. Тобто це повноцінна лікарня, яка може надавати будь-які послуги", - сказав Шмигаль.

Раніше повідомлялось, що Шмигаль заявив, що карантин вихідного дня - це українська розробка, якою починають користуватись європейські країни.

Підписуйтесь на RegioNews