UA | RU
19 лютого 2020, 09:05 60

"Слуги народу" назвали нардепів-кураторів місцевих виборів в областях

У кожному регіоні партія призначить "уповноважених", які будуть готувати партію "Слуга народу" до виборів - від допомоги у підборі кандидатів до відповідальності за підсумковий результат
Фото: партія "Слуга народу"
У кожному регіоні партія призначить "уповноважених", які будуть готувати партію "Слуга народу" до виборів - від допомоги у підборі кандидатів до відповідальності за підсумковий результат

Як інформує RegioNews, про це LB.ua повідомили кілька джерел у партії "Слуга народу".

За словами співрозмовників, кінцевий список нардепів-кураторів затверджується президентом.

"Ця ідея виникла з того, що за шість місяців (до виборів, - ред.) є місцеві еліти, які спілкуються з депутатами. Іноді дуже вже тісно. Для того, щоб ми були впевнені, що там немає подвійного дна, то такими" уповноваженими "стануть люди, які не мають прямого стосунку до регіонів. Є кілька винятків - Харків і Чернігів, де будуть представники старої" ЗеКоманди ". Вони отримають мандат провести з усіма переговори, оцінити ситуацію без усіх цих друзів, кумів, щоб перезавантажити - при необхідності - керівництво обласних організацій і підібрати потім кандидатів. Вони потім пройдуть незалежний фільтр ", - запевнило джерело в партії.

За словами одного зі співрозмовників, такі неофіційні "уповноважені" повинні поговорити з представниками всіх місцевих еліт і "ЗеКоманди", щоб визначити майбутніх кандидатів на місцеві вибори і потім представити їх президенту і партії на затвердження.

Так, згідно з актуального зараз розподілу, планується, що куратором Києва від "Слуги народу" стане Олександр Корнієнко, Миколаївської області - лідер фракції "СН" Давид Арахамія. Нардеп Павло Сушко закріплений за Харківською областю, парламентарій Павло Халімон - за Чернігівською, нардеп Олександр Сова - за Одеською.

Передбачається, що "уповноваженим" по Херсонській області повинен стати Олександр Дубинський. Сам він, проте, коментувати це не захотів.


Труш Володимир
Голова Тернопільської обласної державної адміністрації
Габінет Дмитро
Голова Хмельницької обласної державної адміністрації
Коваль Віталій
Голова Рівненської обласної державної адміністрації
Всі досьє »