UA | RU
03 серпня 2023, 15:33

Призначені для транспортування зерна судна відмовляються заходити в Ізмаїльський порт після атаки дронів

Фото: Олександр Кубраков

Удари по портовій інфраструктурі змушують капітанів суден відмовлятися від заходу у порти України

Судна під зерно відмовляються швартуватися в Ізмаїлі після повітряної атаки росіян, повідомляє RegioNews з посиланням на "Інтерфакс-Україна”.

Представник Одеської залізниці на нараді під керівництвом заступника директора департаменту комерційної роботи "Укрзалізниці" Валерія Ткачова повідомив, що деякі судна відмовляються заходити до порту Ізмаїл після атаки дронами.

"Налагоджується робота з вивантаження зернових вантажів, але є певні проблеми. За добу два капітани відмовилися пришвартуватися у зв’язку з подіями, які були, всі про них знають”, – сказав він.

Нагадаємо, російські війська за допомогою дронів-камікадзе атакували портову та промислову інфраструктуру на півдні Одеської області сьогодні вночі, 2 серпня.

Пізніше міністр Кубраков повідомив, що під час нічної атаки на південь України росіяни пошкодили майже 40 тис. тонн зерна, яке очікували країни Африки, Китай та Ізраїль.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
23 грудня 2025
Україна-2025: шість головних подій, які формували наше майбутнє
Підсумовуємо четвертий рік повномасштабної війни та те, як, з якими головними подіями Україна його пережила
19 грудня 2025
Шаг і картка: чому вже можна говорити про початок передвиборчих перегонів в Україні
Недолугі популістичні спроби другорядних персонажів попіаритися на важливих питаннях відкривають новий період в сучасній історії України
17 грудня 2025
"Тату, не кидай мене!": як родина Данилкових пережила жахи окупації в Бучі та чотири роки розлуки
Сьогодні родина Данилкових готується до зимових свят. У дворі сяє ілюмінація, в будинку прикрашена велика ялинка, всюди гірлянди та різдвяні декори
12 грудня 2025
Поодинці врятуватися було нереально: як на початку війни жителі блокадного Маріуполя виживали під обстрілами без їжі й тепла
Побоювання зіткнутися з важкою ситуацією через війну змушує багатьох українців шукати порятунку за кордоном. Про це свідчать і дані Нацбанку України, відповідно до яких із 3 жовтня до 14 листопада з к...
Погрози замість лікування: Нацполіція викрила шахраїв, які шантажували людей, що замовляли ліки
25 грудня 2025, 14:30
На Київщині Nissan влетів у Audi: троє людей постраждали
25 грудня 2025, 13:45
На Полтавщині водій збив пенсіонерку та залишив на дорозі
25 грудня 2025, 12:55
Забрав к2 мільйони, пішов у СЗЧ і відправився за ґрати: у Дніпрі судили війсьуового за дезертирство
25 грудня 2025, 12:30
Українці підтримують активізацію мирних переговорів – соцопитування
25 грудня 2025, 11:25
Росіяни атакували Чернігівщину: безпілотник влучив у багатоповерхівку
25 грудня 2025, 11:00
Різдвяна атака: окупанти атакували Одеську область, є загиблий
25 грудня 2025, 10:30
Актор-військовий Андрій Федінчик розповів про важку хворобу мами
25 грудня 2025, 01:30
"Робила тур лікарями": співачка Даша Астаф'єва розповіла, чому вирішила перевірити здоров'я
25 грудня 2025, 00:30
"Вже це не буду робити": співачка Оля Полякова зізналась, як через лікарську недбалість відмовилась від ідеї знову стати мамою
24 грудня 2025, 23:30