UA | RU
03 березня 2020, 11:07

За полювання і проти законів і реформ: біля будівлі Одеської облради проходять одночасно кілька мітингів

У вівторок, 3 березня, в Одеській облраді відбудеться чергова сесія, яка привернула до себе увагу безлічі людей
У вівторок, 3 березня, в Одеській облраді відбудеться чергова сесія, яка привернула до себе увагу безлічі людей

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на Odessa.online.

Під стінами облради зібралися мітингувальники. Кілька сотень мисливців прийшли на мирну акцію. Люди вимагають скасувати закони №№2232, 2448, 0870, 2351, які забороняють полювати.

Також біля облдержадміністрації проходить акція проти нової земельної реформи. Люди стоять з плакатами – "Ні продажу землі", "Припинити беззаконня".

Крім того, на акцію протесту проти нового закону "Про працю" прийшли близько 200 осіб. Серед них – студенти та викладачі. Протестувальники називають новий проект закону "Про працю" антинародним. Вони – проти безпричинних скорочень і звільнень, скорочення бюджетних місць у навчальних закладах.

Біля стін будівлі обласної ради зібралися і працівники "Укрзалізниці", які виступають проти реформ залізничного транспорту.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
Відомий український актор розповів, скільки йому потрібно грошей для життя в Києві
05 грудня 2025, 01:50
"Колись для мене було 50/50 шоком": акторка Ірина Сопонару зізналась про різницю менталітетів з чоловіком-британцем
05 грудня 2025, 00:50
Вартість борщового набору: якими будуть ціни в Україні до кінця року
04 грудня 2025, 23:50
Усик очолив щорічний рейтинг користувачів Google в Україні
04 грудня 2025, 23:09
В Україні розробили "убивцю" ворожих дронів
04 грудня 2025, 22:46
Ізраїль може депортувати тисячі українських біженців
04 грудня 2025, 22:32
Зеленський розповів, коли призначить нового голову Офісу президента
04 грудня 2025, 22:14
Уся міфологія нинішньої війни базується на уявленнях
04 грудня 2025, 21:52
Тисячі тікають з фронту: в окупантів проблеми із Запорізького фронту
04 грудня 2025, 21:10
Не врахували допомогу й завищили собівартість: прокуратура Вінниці повернула до бюджету 4,1 млн грн
04 грудня 2025, 21:00