UA | RU
21 лютого 2020, 19:09

У департаменті освіти Одеси розповіли, хто розлив хімічну речовину біля школи

Хімічну речовину біля одеської школи розлив співробітник закладу, щодо нього проведуть службову перевірку
Хімічну речовину біля одеської школи розлив співробітник закладу, щодо нього проведуть службову перевірку

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на Оdessa.online.

Наприкінці першого уроку учні школи №24 відчули різкий запах з вулиці. На подвір'ї виявили плями невідомої хімічної речовини. Педагоги оперативно евакуювали дітей з будівлі школи.

"Під час підготовки до списання реактивів з хімічного кабінету співробітник навчального закладу розбив пляшку з одним із реактивів при перенесенні в підсобне приміщення, після чого намагався замит пляма водою", — пояснила директора департаменту освіти і науки Одеської міськради Олена Буйневич.

Олена Буйневич

За цим фактом проведуть службове розслідування. Спочатку передбачалося, що розлите речовина з різким запахом – це аміак, але в мерії уточнили, що це лізол.

"Зараз у школі запаху немає, але діти повернуться у будівлю, коли після обробки і лабораторного дослідження стане ясно, що ніяких хімічних реактивів у повітрі немає. Ми очікуємо, що необхідні заходи триватимуть до вечора і вже з понеділка навчальний процес буде відновлено. Що стосується працівника школи, який розбив пляшку з хімічною речовиною, то якщо з'ясується, що процедура винесення речовини здійснювалася з порушенням правил утилізації, то йому загрожує серйозне покарання, аж до звільнення", — зазначила Буйневич.

Раніше повідомлялося, що одеської школи евакуйовували учнів через розлитого аміаку
29 вересня 2023
Вихідні у Львові, Івано-Франківську та Ужгороді: гастротури, величні замки та палаци, а також музей-тюрма
Якщо літо — час відпусток та досить тривалих подорожей, то осінь спонукає поїхати у нове для себе місто, щоб трохи перезавантажитися.
29 вересня 2023
Скандальна заява Корнієнка: чому Україна вже перейшла до "президентської держави"
Навколо "Слуги народу" і Президента розгорілася нова жвава дискусія з присмаком скандалу. Поштовхом до неї стали слова першого віцеспікера та одного з лідерів президентської партії Олександра Корнієнк...
28 вересня 2023
Кадрові призначення в Міноборони: ким Умєров замінив Маляр та інших заступників Резнікова
Новий міністр оборони України Рустем Умєров почав формувати свою команду. Кабмін уже призначив йому трьох заступників – Юрія Джигира, Наталію Калмикову та Катерину Черногоренко. Ці призначення – лише ...
27 вересня 2023
Недороблена деколонізація. Де в Україні досі залишаються російсько-комуністичні пам’ятники
В Україні ще у 2015 році набув чинності так званий закон про декомунізацію, але досі у різних містах та селах є вулиці, названі на честь радянських діячів.

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram