UA | RU
17 жовтня 2024, 14:12

На Миколаївщині п'яний водій збив на переході жінку, вона померла у лікарні

фото: поліція

У Південноукраїнську на Миколаївщині водій автомобіля Daewoo Lanos, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, збив жінку на нерегульованому пішохідному переході

Про це повідомляє поліція Миколаївській області, передає RegioNews.

ДТП сталася 15 жовтня на вулиці Європейській біля будинку №50.

"Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди 49-річну пішохідку з тяжкими тілесними ушкодженнями госпіталізували. Згодом жінка померла у реанімаційному відділенні лікарні", - йдеться у повідомленні.

Після аварії поліція провела експертизу, яка показала, що 35-річний водій перебував у стані алкогольного сп'яніння з показником 1,7 проміле.

Правоохоронці затримали його та висунули підозру. Чоловікові загрожує до десяти років позбавлення волі та позбавлення права керувати транспортними засобами строком від п’яти до десяти років.

"Відділ розслідування злочинів у сфері транспорту слідчого управління просить громадян, які володіють будь-якою інформацією про обставини ДТП, звернутись за телефонами 093-429-91-63 або 102", - заявили в поліції.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у жахливій ДТП на Вінниччині загинули шестеро людей, з них двоє дітей.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
30 березня 2026
Історія із U420. Як "сувеніри з кайфом" спровокували погроми по усій країні
Один із вітчизняних бізнесів, який стрімко розвивається у нинішніх складних умовах, викликав певні підозри у журналістів. І виявилося, що все не так просто і однозначно…
25 березня 2026
Луцьк без мера: чому колишній юрист Палиці залишив посаду
Один представник місцевого олігарха пішов, інший може прийти на його місце
23 березня 2026
Ставка на ВПО: як переселенці допомагають розвитку громад
У спробах зберегти міста та села від запустіння і вимивання цінних кадрів, деякі регіональні адміністрації зробили ставку на внутрішніх переселенців
20 березня 2026
Бізнес на війні. Як на схемах у ВЛК формується нова "еліта"
Українська армія страждає від нестачі рук на фронті, а в тилу країна захлинається від схем при військово-лікарських комісіях