UA | RU
22 травня 2023, 15:14

На Миколаївщині затримали моряка, який корегував удари рф

Фото: t.me/SBUkr

Служба безпеки України затримала на Миколаївщині військового моряка, який зливав росіянам інформацію про наслідки ударів фосфорними боєприпасами, РСЗВ та дронами

Про це інформує RegioNews з посиланням на пресцентр СБУ.

Корегувальник, яким виявився місцевий житель, спілкувався зі своїм зв'язковим з РФ онлайн та передавав дані через месенджери. Для збирання інформації зрадник не соромився:

  • об'їжджати прифронтові території області та приховано фіксувати місця базування особового складу і техніки ЗСУ;
  • виявляти склади з озброєнням та боєприпасами ЗСУ, у тому числі іноземного виробництва;
  • передавати окупантам інформацію про наслідки їхніх повітряних атак з використанням фосфорних боєприпасів, реактивних систем залпового вогню "Град" та іранських дронів Shahed, зокрема по Очакову.

До рук СБУ ворожий агент потрапив, коли виконував чергове "завдання" окупантів. У нього знайшли листування з його зв'язковим.

Слідчі Служби безпеки повідомили затриманому про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).

Наразі вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою. Йому загрожує довічний термін ув'язнення.

Нагадаємо, у Запоріжжі нейтралізували агентурну мережу ФСБ, яка готували теракти проти командування ЗСУ та спецпризначенців.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
У Херсоні російські війська обстріляли перинатальний центр
05 грудня 2025, 07:40
"Куратори" Кремля: РФ створює нову систему управління окупованими територіями
05 грудня 2025, 07:26
Російська армія втратила за добу в Україні ще понад 1200 солдатів
05 грудня 2025, 07:15
Серія ударів БПЛА по Харкову: Терехов підтвердив три вибухи
05 грудня 2025, 07:02
Відомий український актор розповів, скільки йому потрібно грошей для життя в Києві
05 грудня 2025, 01:50
"Колись для мене було 50/50 шоком": акторка Ірина Сопонару зізналась про різницю менталітетів з чоловіком-британцем
05 грудня 2025, 00:50
Вартість борщового набору: якими будуть ціни в Україні до кінця року
04 грудня 2025, 23:50
Усик очолив щорічний рейтинг користувачів Google в Україні
04 грудня 2025, 23:09
В Україні розробили "убивцю" ворожих дронів
04 грудня 2025, 22:46
Ізраїль може депортувати тисячі українських біженців
04 грудня 2025, 22:32