UA | RU
14 березня 2023, 15:16

На Миколаївщині затримали контрактника, який "зливав" рф позиції ЗСУ

Фото: СБУ

Контррозвідка Служби безпеки викрила ще одного російського агента під час спецоперації у прифронтових районах Миколаївської області. Фігурантом є контрактник однієї з військових частин, дислокованих на території регіону

Про це інформує RegioNews з посиланням на пресцентр СБУ.

Встановлено, що у лютому поточного року чоловік за власною ініціативою вийшов на спецслужбу РФ, якій запропонував свою допомогу у війні проти України, а також висловив бажання вступити до лав окупантів.

"Щоб встановити зв'язок з агресором, він звернувся до своєї сестри, яка проживає в Росії і перебуває у близьких стосунках з посадовцем окупаційних угруповань. Ним виявився заступник командира з військово-політичної роботи 83-го окремого ремонтно-відновлювального батальйону ЗС РФ Володимир Снєговський", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що з ворогом жінка познайомилася після тимчасового захоплення одного із селищ Херсонської області, де мешкала на початку повномасштабного вторгнення.

Під час звільнення району вона вирішила втекти разом із загарбниками, а потім оселилася у РФ, де продовжила спілкування зі Снєговським. Встановлено, що саме він передав інформацію про її родича кадровому співробітнику російської спецслужби, який потім вийшов на прямий зв'язок із фігурантом.

За даними слідства, ворожий агент виконував вказівки свого "куратора" щодо збору даних про дислокацію підрозділів ЗСУ у Миколаївській та Вінницькій областях. Розвідінформація була потрібна росіянам для підготовки прицільних ракетних ударів по об'єктах.

Також агент обговорив із представником російської спецслужби умови переходу за лінію фронту та здачу в полон.

Раніше повідомлялось, що Служба безпеки викрила ще трьох ворожих поплічників у ході стабілізаційних заходів у звільнених районах Херсонської області. Встановлено, що після захоплення Бериславського району вони добровільно пішли на співпрацю з російськими загарбниками.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
Активістка Богуславець навмисно занизила у декларації вартість двох придбаних квартир у Києві, щоб приховати понад 2 млн грн
05 грудня 2025, 15:14
Близько 90% Чернігівщини без світла через аварію
05 грудня 2025, 14:55
"Заробляли" на дитячій порнографії: повідомлено про підозру адміністраторам підпільної мережі
05 грудня 2025, 14:53
Зеленський ніяк не визначиться із кандидатурою на заміну Єрмаку
05 грудня 2025, 14:42
Правоохоронці повідомили про підозру депутату Харківської міської ради, який перейшов на бік ворога
05 грудня 2025, 14:29
На Полтавщині легковик вилетів у кювет внаслідок ДТП: постраждала жінка
05 грудня 2025, 14:17
У чому різниця між Миколаєм Чудотворцем і Санта Клаусом
05 грудня 2025, 13:59
На Полтавщині чоловік підірвав боєприпас біля авто: постраждали дві жінки
05 грудня 2025, 13:45
Росіяни просунулися поблизу трьох населених пунктів у Донецькій області – DeepState
05 грудня 2025, 13:38
Люди не бачать сенсу гинути в малорезультативній війні
05 грудня 2025, 13:25