UA | RU
26 лютого 2020, 17:21 26

Миколаївський аеропорт потребує тепловізорів та приміщень для можливих хворих коронавірусом

Миколаївський аеропорт хочуть обладнати тепловізорами та ізоляторами для ефективної протидії коронавырусу
Миколаївський аеропорт хочуть обладнати тепловізорами та ізоляторами для ефективної протидії коронавырусу
Фото: Новини-N

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на Новини-N.

Директор КП "Миколаївський міжнародний аеропорт" Федір Барна у середу, 26 лютого, зазначив, що в аеропорту вже визначили стоянку для літака — на випадок, якщо на його борту будуть виявлені пасажири з підозрою на коронавірус. Однак приміщення, в якому могли б розміщувати людей з симптомами цієї хвороби, ще немає.

"Літак взаємодіє з авіакомпанією і ставиться на окрему стоянку карантинну. Для цього визначена 9-а стоянка. Він ізолюється, викликаються фахівці з Міністерства охорони здоров'я, з області. Що стосується ліжко-місць, які є в наявності, то їх дуже мало, тому що літак вміщає 189 пасажирів, з дітьми буває 195. Треба заздалегідь подумати про те, яке ми можемо виділити приміщення, де ми можемо розміщувати людей, якщо це, не дай Боже, трапиться", - сказав Федір Барна.

Також директор аеропорту заявив про потреби у закупівлі тепловізорів, якими будуть заміряти температуру людей як перед вильотом, так і після прильоту.

"Сьогодні ми працюємо в такому режимі: наша бригада фельдшерів піднімається на борт, опитує персонал, який в літаку, чи є симптоми у людей, чи є питання. Якщо немає, ми їх допускаємо, саме так проходить допуск людей з літака. Ми взаємодіємо, але ніхто ні від чого не застрахований. І якщо ця біда раптом до нас прийде, треба зробити все, щоб її локалізувати і щоб вона не пішла по всій області", - зазначив директор аеропорту.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram