UA | RU
04 вересня 2024, 09:05

Терор потрібно зупинити: Зеленський відреагував на удари по Львову та Кривому Рогу

фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Зранку російські війська атакували мирне населення Львова та Кривого Рогу на Дніпропетровщині ракетами, а також дронами. Через обстріли є жертви та постраждалі

Президент України Володимир Зеленський відреагував на черговий терористичний акт Росії, передає RegioNews.

"Російські ракети проти наших міст і людей. Станом на зараз через удар по Львову загинули 5 людей, серед них дитина – дівчинка 14 років. Мої співчуття рідним і близьким загиблих. Понад 30 людей постраждали. Пошкоджені звичайні житлові будинки в місті, школи, медичні заклади", — повідомив глава держави.

Він додав, що у Кривому Розі через російську атаку проти постраждали п'ятеро людей. Зафіксовані руйнування будинків та цивільної інфраструктури. На місцях працюють відповідні служби і роблять усе необхідне для ліквідації наслідків атаки. Усім пораненим надають необхідну допомогу.

"Кожен наш партнер у світі, який допомагає Україні з ППО, є справжнім захисником життя. І кожен, хто переконує партнерів дати Україні більше далекобійності, щоб відповідати на терор справедливо, працює для недопущення саме таких російських терористичних ударів по українських містах. Терор потрібно зупинити", — наголосив Володимир Зеленський.

Нагадаємо, внаслідок ворожої атаки 4 вересня у Львові зафіксовані пошкодження цивільної інфраструктури в районі головного вокзалу. Горіли житлові будинки, є жертви та поранені.

Як відомо, у Львові окупанти завдали комбінованого удару по цивільному сектору. Було два важких влучання.

Також повідомлялося, що сьогодні вранці, 4 вересня, окупаційна армія РФ завдала ракетного удару по об'єкту інфраструктури в центрі Кривого Рогу. Внаслідок атаки є поранені мирні жителі.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
13 лютого 2026
Повістка для мера. Як мобілізація стає засобом політичної розправи
Третє місто Кропивниччини залишилося без мера, якого спочатку через суд поновили на посаді, а потім мобілізували до армії, як він сам говорить, у якості помсти
11 лютого 2026
Бюджетна епопея в Одесі. Чи впорається новий очільник міста зі спадком Труханова
Одеські місцеві депутати відмовилися збиратися на сесію і голосувати за бюджет розвитку
05 лютого 2026
Робота ФСБ в тилу: як Росія атакує Захід України
Російські спецслужби не залишають у спокої навіть найвіддаленіші від фронту регіони України
04 лютого 2026
Бюрократична "м'ясорубка": як травмовані на роботі українці воюють за виплати та пільги
З початком повномасштабної війни кількість людей з інвалідністю в Україні зросла з 2,7 млн до 3,4 млн осіб. Попри необхідність кращої підтримки постраждалих, реальність свідчить про безліч перешкод в ...
13 500 євро з людини: на Буковині затримали організаторів нелегального виїзду чоловіків за кордон
13 лютого 2026, 15:55
Надзвичайна ситуація у Києво-Печерській лаврі: підтоплено фондосховища музею
13 лютого 2026, 15:37
Стало відомо, де та коли може відбутися наступний раунд мирних переговорів
13 лютого 2026, 15:18
Працівники київського депо зливали дизель із тепловозів: до 2000 літрів за ніч
13 лютого 2026, 14:44
Агенти ФСБ, що сприяли ударам по енергооб'єктах Дніпра, отримали вирок
13 лютого 2026, 14:27
Росіяни вдарили по дитячій лікарні в Сумах
13 лютого 2026, 14:15
Повістка для мера. Як мобілізація стає засобом політичної розправи
13 лютого 2026, 14:01
Нарубали на 12 мільйонів: на Харківщині викрили посадовця, який "заробляв" на деревах
13 лютого 2026, 13:55
Платежів на пів мільйона: на Волині судили митника за схему зловживання
13 лютого 2026, 13:35
Взяли квартиру штурмом: на Закарпатті 16-річну дівчину врятували від ґвалтівника
13 лютого 2026, 13:34