UA | RU
02 березня 2020, 16:38

На Львівщині 13 депутатів сільради оштрафували за порушення вимог фінконтролю

Проти депутатів сільської ради у Зимній Воді судом розглянуто 25 протоколів про адміністративні правопорушення
Проти депутатів сільської ради у Зимній Воді судом розглянуто 25 протоколів про адміністративні правопорушення

Про це повідомляє RegioNews із посиланням на Прокуратуру Львівської області.

Вказані особи, на яких поширюється дія Закону України "Про запобігання корупції", порушили його вимоги та вчинили правопорушення, пов’язані з корупцією, зокрема, невчасно подавали до НАЗК електронні декларації.

Правопорушників притягнуто до адміністративної відповідальності , на них накладено стягнення у вигляді штрафу від 850 до 1700 грн.

На цей час рішення Пустомитівського районного суду набрали законної сили.

Нагадаємо, у Золочівському районі Львівської області сільського голову посадили за грати на 5 років, його звинуватили у фальшуванні рішення сільради.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
Віцепрезидент США: мир з Росією складніший, ніж очікувалося, але надія ще є
05 грудня 2025, 08:47
Приїхали на бійку – знайшли арсенал: на Хмельниччині оголосили підозру 18-річному хлопцю
05 грудня 2025, 08:40
На Волині викрили фермерське господарство, яке в промислових масштабах вирощувало тютюн без ліцензії
05 грудня 2025, 08:32
Сьогодні планують оголосити нового голову Офісу президента, – нардеп
05 грудня 2025, 08:23
Спецоперація "Опікун": на Полтавщині медики продавали фіктивні довідки
05 грудня 2025, 08:18
Атака дронів на Харків: рятувальники ліквідували пожежу
05 грудня 2025, 07:58
Війська РФ обстріляли два райони Дніпропетровщини: загинула дитина, є постраждалі
05 грудня 2025, 07:45
У Херсоні російські війська обстріляли перинатальний центр
05 грудня 2025, 07:40
З Донеччини за два тижні евакуювали майже 90 людей
05 грудня 2025, 07:31
"Куратори" Кремля: РФ створює нову систему управління окупованими територіями
05 грудня 2025, 07:26