UA | RU
28 лютого 2020, 14:00 7

Мінкульт відреагував на ситуацію з "Суспільним"

Ситуація з арештом рахунків і блокуванням роботи телеканалу "Суспільне" за борги є неприпустимою
Фото: facebook/suspilne.news
Ситуація з арештом рахунків і блокуванням роботи телеканалу "Суспільне" за борги є неприпустимою

Як передає RegioNews, про це написав міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський в своєму Telegram.

За його словами, зараз Мінкульт спільно з Міністерством фінансів намагаються вирішити питання погашення боргу "Суспільного" перед "Євроньюс".

"Мовник не передбачив в бюджеті кошти на погашення заборгованості. Мінкульт, щоб уникнути ситуації щодо можливого припинення мовлення, разом з Мінфіном прийняв рішення про наближення фінансування щоб" Суспільне "мало можливість розрахуватися з боргами негайно" , - написав міністр.

Також Бородянський зазначив, що сума коштів на заблокованих рахунках, після погашення боргу, повернеться до бюджету, а Мінкульт планує ініціювати збільшення фінансування суспільного мовника.

"Сума, яка заблокована в Швейцарії, повернеться до бюджету, і Мінкульт буде ініціювати зміни до бюджету щодо збільшення фінансування "Суспільного" на суму сплаченого боргу за рахунок повернутих з Швейцарії засобів, що забезпечить стійкість розвитку суспільного мовника", - пояснив він.

Нагадаємо, 28 лютого Національна громадська телерадіокомпанія України повідомила про арешт всіх рахунків "Суспільного", в результаті чого робота мовника виявилася заблокованою. Суд зобов'язав мовник сплатити борг в сумі 10,6 млн євро і більше 73 тис. грн судового збору на користь АТ "Євроньюс".


Труш Володимир
Голова Тернопільської обласної державної адміністрації
Райкович Андрій
Міський голова Кропивницького
Коваль Віталій
Голова Рівненської обласної державної адміністрації
Всі досьє »