Без світла лівий берег Києва: застосовано аварійні відключення
У четвер, 25 червня, на лівому березі Києва запроваджено аварійні (екстрені) відключення електроенергії
Про це повідомляє Група ДТЕК у Telegram, передає RegioNews.
У компанії зазначили, що відключення застосовані за командою НЕК "Укренерго".
"За командою "Укренерго" застосовані екстрені відключення. Просимо ощадливо використовувати електроенергію. Це допоможе зберегти енергосистему", – йдеться у повідомленні.
Енергетики закликають мешканців раціонально використовувати електроенергію для стабілізації роботи енергосистеми.
Нагадаємо, у літній період за тривалої спеки та нових масованих атак РФ на енергетичну інфраструктуру в Україні можуть запровадити аварійні відключення електроенергії. Вони можуть тривати до п'яти годин на день у пікові періоди.
Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим












