UA | RU
19 вересня 2024, 15:55

Суд продовжив запобіжний захід Тищенку

фото: Суспільне

Сьогодні, 19 вересня, Печерський райсуд Києва на два місяці продовжив народному депутату Миколі Тищенку запобіжний захід

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на "Суспільне".

До Тищенка застосовано цілодобовий домашній арешт до 23 вересня включно.

Прокурори клопотали про продовження запобіжного заходу на два місяці, а також про продовження на два місяці виконання обов’язків та носіння електронного браслета.

Адвокати Тищенка просили суд змінити запобіжний захід на нічний домашній арешт з 12 ночі до 7 ранку, або відпустити нардепа під особисте зобов’язання.

Нагадаємо, 20 червня у центрі Дніпра група чоловіків у формі напала на колишнього бійця спеціального підрозділу Kraken Дмитра "Сина" Павлова, коли той гуляв з дитиною. На відео видно, що до цього причетна охорона народного депутата Миколи Тищенка, з яким Павлов посперечався.

Також повідомлялося, що працівника поліції Києва, який брав участь в інциденті з колишнім військовим спецпідрозділу Kraken Дмитром Павловим і охороною народного депутата Миколи Тищенка у Дніпрі, звільнили.

Нардепу Тищенкові повідомили про підозру за фактом незаконного позбавлення волі потерпілого (ч. 2 ст. 146 КК України).

Під час обшуків у нього виявили велику кількість готівки та дорогий годинник. Також в мережі з'явилося відео, як Тищенко розбив свій телефон, коли до нього прийшли з обшуком. Тепер правоохоронці проведуть експертизу розбитого телефона нардепа.

Суд відправив Тищенка під цілодобовий домашній арешт. 19 серпня Печерський районний суд Києва продовжив запобіжний захід нардепу Миколі Тищенку у вигляді цілодобового домашнього арешту до 23 вересня

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
08 травня 2026
Мігранти в Івано-Франківську. Хто зароблятиме рейтинги на новому страху українців
Українські праворадикальні політики отримали свій шанс завдяки війні
01 травня 2026
Шкільна битва в Тернополі. Чому ця кров – не остання
Правоохоронці звертають увагу на наслідок, а не на причину, а у школі, схоже, як завжди, нічого не помічали
28 квітня 2026
Боротьба за роботу в умовах обстрілів: що відбувається із зайнятістю в прифронтових регіонах
Людям, які живуть поблизу зони бойових дій, крім частих обстрілів доводиться стикатися зі свавіллям в питаннях зайнятості з боку управлінців та чиновників
23 квітня 2026
Замість мобілізації – ОПГ. Що силовики виявили у діяльності ТЦК в Одесі й Харкові
СБУ та ДБР виявили факти вимагання грошей та катування громадян під прикриттям мобілізації, а один із ТЦК перетворили на катівню