UA | RU
03 січня 2024, 11:06

У Києві одна з російських ракет влучила у лікарню, де реабілітують військових

Фото: Facebook

Під час масованої атаки росіян на Київ 2 січня одна з ракет влучила в лікарню, де проходять реабілітацію поранені українські військові. Ворожа ракета не вибухнула, однак її бойова частина застрягла у підлозі першого поверху медичного закладу

Про це інформує RegioNews з посиланням на Facebook Командування Медичних сил ЗСУ.

"Вранці 2 січня командувач Медичних сил ЗС України генерал-майор медичної служби Анатолій Казмірчук отримав доповідь, що під час обстрілу Києва частина збитої ворожої ракети влучила в один з лікувальних закладів міста, де проходять реабілітацію поранені та травмовані захисники України. У терміновому порядку командувач, разом з оперативною групою виїхав на місце події", - йдеться в повідомленні.

Зʼясувалось, що частина будівлі дістала пошкодження. Уламок ворожої ракети не вибухнув. Ніхто з пацієнтів та персоналу не постраждав. Втім, одна частина застрягла в підлозі першого поверху, мала бойову частину.

На місці негайно було прийнято рішення про евакуацію тяжкопоранених пацієнтів до іншого лікувального закладу. Решту пацієнтів переведено в безпечні місця на території лікувального закладу та забезпечено доглядом.

Сапери вилучили бойову частину ворожої ракети. З території медичного закладу були прибрані усі інші великі уламки. Пошкоджений дах будівлі закрили спеціальним наметом.

Наразі лікувальний заклад, що постраждав від уламків ворожої ракети вже працює у штатному режимі.

Нагадаємо, російські окупанти 2 січня атакували Україну ракетами та дронами-камікадзе "Шахед". Головною ціллю ракетного удару став Київ. Ворог запустив по столиці велику кількість крилатих ракет, а також 10 гіперзвукових ракет "Кинджал".

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
23 грудня 2025
Україна-2025: шість головних подій, які формували наше майбутнє
Підсумовуємо четвертий рік повномасштабної війни та те, як, з якими головними подіями Україна його пережила
19 грудня 2025
Шаг і картка: чому вже можна говорити про початок передвиборчих перегонів в Україні
Недолугі популістичні спроби другорядних персонажів попіаритися на важливих питаннях відкривають новий період в сучасній історії України
17 грудня 2025
"Тату, не кидай мене!": як родина Данилкових пережила жахи окупації в Бучі та чотири роки розлуки
Сьогодні родина Данилкових готується до зимових свят. У дворі сяє ілюмінація, в будинку прикрашена велика ялинка, всюди гірлянди та різдвяні декори
12 грудня 2025
Поодинці врятуватися було нереально: як на початку війни жителі блокадного Маріуполя виживали під обстрілами без їжі й тепла
Побоювання зіткнутися з важкою ситуацією через війну змушує багатьох українців шукати порятунку за кордоном. Про це свідчать і дані Нацбанку України, відповідно до яких із 3 жовтня до 14 листопада з к...
"Тато сказав їм про розлучення": співачка Олена Тополя розповіла, як діти переживають розлучення батьків
25 грудня 2025, 23:55
"Загинула сусідка": популярний український ведучий опинився в епіцентрі вибуху під час атаки Київщини
25 грудня 2025, 23:30
Олександр Усик офііційно найкращий боксер у світі: оновлений рейтинг
25 грудня 2025, 22:55
Росіяни атакували Запоріжжя КАБами: є постражжалі
25 грудня 2025, 22:35
На Рівненщині на військових ТЦК напали з ломом
25 грудня 2025, 21:55
У Києві чоловіки змусили таксиста возити їх безкоштовно, пригрозивши пістолетом
25 грудня 2025, 21:35
Ціни на український соняшник обвалились після удару по олійноекстракційному заводу в порту Південний
25 грудня 2025, 20:45
"Заробили" на дорогах майже 3,5 мільйона: на Буковині отримали підозри чиновники міськради
25 грудня 2025, 18:40
На Рівненщині чоловіки підпалювали залізницю за гроші: один із них виявився військовим
25 грудня 2025, 18:15
Росіяни вдарили по міському ринку Херсона: є загиблий
25 грудня 2025, 16:30