UA | RU
20 грудня 2023, 21:12

Нацполіція викрила міжнародний наркосиндикат із прибутком у 135 мільйонів на рік

Фото: Facebook

Угруповання із 44 осіб діяло на території м. Києва, Миколаївщини та Дніпропетровщини. Вони реалізовували кокаїн, екстазі, канабіс, MDMA, гашиш, кетамін та амфетамін. До спецоперації з розкриття наркозлочинів було залучено понад 400 правоохоронців

Про це повідомили в пресслужбі Нацполіції, інформує RegioNews.

Як повідомляється, угрупування налагодило канал постачання наркотиків і психотропів із країн ЄС на територію України. Збували свою продукцію гуртовими партіями довіреному колу осіб. За "товар" клієнти розраховувались криптовалютою.

Правоохоронці провели 58 одночасних санкціонованих обшуків. До спецоперації з розкриття наркозлочинів було задіяно понад 400 правоохоронців.

У результаті слідчих дій було вилучено: 330 грамів кокаїну, 564 грами амфетаміну, 200 грамів солей A-PVP, 1236 пігулок екстазі, 100 марок ЛСД тощо.

Орієнтовна вартість вилучених заборонених речовин за цінами "чорного" ринку становить понад 5 мільйонів гривень.

15 членів наркосиндикату правоохоронці затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Слідчі вже повідомили їм про підозру за контрабанду наркотичних засобів та психотропних речовин вчинені у складі злочинної організації. За вчинене їм загороджує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Раніше повідомлялось, що правоохоронці затримали в Сумській області контрабандистів, які хотіли продати за кордон наркотиків на 9 млн гривень.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
01 липня 2026
Корупційний марафон. Що відомо про нові справи НАБУ проти нардепів від "Слуги народу"
Верховна Рада IX скликання увійде в історію великою кількістю корупційних скандалів та кримінальних справ
26 червня 2026
Замінована країна. Чи можна повернути життя на "мертві землі"
Україна є найбільш замінованою країною світу: до 20% всієї величезної території забруднено вибухонебезпечними предметами. Про те, як люди виживають за таких умов, і які заходи варто було би вжити для ...
25 червня 2026
Чи перетвориться Україна на "Скелю"? Що відбувається у "полку Сирського"
Звірства у 425 ОШП рано чи пізно вдарять і по президенту Зеленському
18 червня 2026
На межі вибуху. Чому українці дедалі частіше йдуть на відкритий спротив
Не завжди дії місцевих і центральних органів влади знаходять підтримку з боку населення. У підсумку люди змушені об'єднувати зусилля для відстоювання суспільних інтересів в правовому полі та не тільки
Україна просить 40 країн терміново передати ракети для Patriot
03 липня 2026, 07:58
Російські дрони атакували громаду на Сумщині: четверо загиблих, серед них дворічна дитина
03 липня 2026, 07:55
Росія вдарила ракетою по Кривому Рогу: постраждали семеро людей
03 липня 2026, 07:43
Польща передумала передавати Україні МіГ-29: винищувачі спишуть
03 липня 2026, 07:39
Сили оборони ліквідували за добу 1250 російських окупантів – Генштаб
03 липня 2026, 07:26
880 ударів по Запорізькій області за добу: серед 11 поранених – четверо дітей
03 липня 2026, 07:16
У Києві кількість загиблих через масовану ворожу атаку зросла до 30
03 липня 2026, 07:02
Співак MELOVIN чесно зізнався, чи шкодує про публічний камінг-аут
02 липня 2026, 23:35
Ведуча Соломія Вітвіцька дізналась про вагітність з чату GPT
02 липня 2026, 23:00
Атака на Київ: кількість жертв збільшилась, у Дарницькому районі шукають 8 людей
02 липня 2026, 22:45