UA | RU
23 червня 2023, 17:12

Директору департаменту КМДА повідомили про підозру у розтраті 1 млн грн

Фото: t.me/kyiv_pro_office

Директору Департаменту житлово-комунальної інфраструктури Київської міської державної адміністрації повідомили про підозру у розтраті одного мільйона гривень на відновленні тротуару

Про це повідомляє Київська міська прокуратура, інформує RegioNews.

Підозру повідомили директору Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА за статтею розтрата бюджетних коштів (ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України).

Службові особи Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА забезпечили підконтрольному товариству перемогу в тендері на будівництво водопроводу для підключення житлових будинків, розташованих на вулиці Зрошувальній, а також дитячо-юнацької спортивної школи АТЛЕТ.

Підрядник також мав виконати роботи з відновлення тротуарів та автодороги на цій же вулиці після підключення водопроводу.

Підозрюваний, розуміючи, що роботи з відновлення тротуарів та автодороги не виконані в повному обсязі, підписав офіційні документи, які стали підставою для перерахування товариству бюджетних коштів.

Вартість невиконаних робіт становить близько одного мільйона гривень.

Як повідомлялось, директору Департаменту муніципальної безпеки КМДА 22 червня повідомили підозру у розтраті бюджетних коштів.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
16 січня 2026
Знову за ґрати? Пригадуємо попередні арешти Тимошенко
Юлія Володимирівна може утретє в житті потрапити за ґрати
06 січня 2026
Історія українських референдумів: як це було
Як українців опитували на всеукраїнському і регіональному рівнях, і що з цього виходило
30 грудня 2025
Війна у 2026 році: якою вона буде і чи може закінчитися
​​​​​​​Російсько-українська війна у наступному році може піти по одному із чотирьох базових сценаріїв
29 грудня 2025
Рік жили без світла: як українці адаптуються до життя на прифронтових територіях
Тривалі відключення електроенергії, проблеми з теплом, водою та зв'язком. Для багатьох жителів України це стало звичним явищем в нинішньому опалювальному сезоні. І з настанням морозів становище може п...
"Я маю припущення, кому це потрібно": Тарас Тополя відреагував на "злиті" інтим-відео колишньої дружини
20 січня 2026, 02:35
Гумористка Яна Глущенко зізналась, чи готова вона до нового роману після розлучення
20 січня 2026, 01:35
В Україні продовжують дорожчати яйця: скільки тепер коштує штука
20 січня 2026, 00:55
В Україні дорожчає популярний овоч з борщового набору: які тепер ціни
20 січня 2026, 00:35
В Україні подорожчали фрукти: як змінились ціни за останній тиждень
19 січня 2026, 23:55
Ціни на овочі в Україні змінились: що подорожчало, а що подешевшало
19 січня 2026, 23:35
Скандал із Ваганяном ще потужніший, ніж Міндіч-гейт
19 січня 2026, 22:49
У Києві педіатр отримала підозру після смерті 8-річної пацієнтки
19 січня 2026, 22:35
Зеленський призначив заступником командувача Повітряних сил експродюсера шоу Савіка Шустера
19 січня 2026, 21:37
Дитина отруїлась алкоголем: на Волині військового судили через смерть сина
19 січня 2026, 21:35