Прокудін відреагував на заяву СБУ про замах на нього: каже, що це не перша спроба
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___5969_605x320.jpg)
Голова Херсонської ОВА Олександр Покудін заявив, що нещодавній замах на його життя був не першою подібною спробою
Про це він заявив у Facebook, передає RegioNews.
"З самого ранку отримую багато звернень від ЗМІ з проханням прокоментувати інформацію про спробу замаху на мене. Так, це дійсно правда. І на жаль, це далеко не перша та, мабуть, і не остання спроба", - зазначив Прокудін.
Голова Херсонської ОВА також пояснив, чому не розповідав про спроби замаху на його життя раніше.
"Я знав на що йду, коли погодився працювати у прифронтовому регіоні. Щодня у Херсонській області від російських військ атак страждають та гинуть цивільні люди. Окупанти прицільно полюють та обстрілюють мирне населення з безпілотників. Я така ж людина, як і інші, це наша буденність", - сказав Прокудін.
Він також подякував СБУ за проведену операцію.
"Найголовніше, що викрито ще одного колаборанта, який зрадив країну", - резюмував чиновник.
Нагадаємо, раніше голова СБУ Василь Малюк повідомив, що Служба безпеки запобігла замаху на начальника Херсонської обласної військової адміністрації Олександра Прокудіна. За організацію замаху затриманий житель Херсона.
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)