Трьом жителькам Херсонщини повідомили про підозру у проведенні псевдовиборів
![](https://regionews.ua/static/img/4/2/420_1_605x320.jpg)
Слідчі поліції Херсонщини повідомили про підозру трьом жителькам тимчасово окупованих територій, які брали участь у проведенні незаконних виборів
Як пише RegioNews, про це повідомили в пресслужбі Нацполіції.
Слідчі встановили, що жінки брали безпосередню участь в організації та проведенні незаконних виборів депутатів до державних органів країни-агресора – так званих "херсонської обласної думи І скликання" та місцевих "рад депутатів".
Поліцейські з’ясували, що 43-річна жителька Каланчака навесні минулого року добровільно погодилась на призначення її на посаду голови так званої "чаплинської територіальної виборчої комісії" чаплинського муніципального округу херсонської області. Протягом квітня-вересня вона організовувала відповідну підготовку та проведення незаконних виборів.
Як розповів заступник начальника слідчого управління поліції Херсонщини Чермен Тускаєв, "голопристанську територіальну виборчу комісію" голопристанського муніципального округу Херсонської області очолила 35-річна жителька Старої Збур’ївки. Як "посадова особа" вона також брала участь у проведенні першої сесії незаконно створеної "ради депутатів голопристанського муніципального округу херсонської області І скликання". Там підозрювана вручила "посвідчення" обраним за результатами проведення незаконних виборів депутатам.
А 50-річна жителька Малокаховки у вересні минулого року добровільно долучилася до проведення незаконних виборів на території Каховки та Малокаховки, організованих представниками окупаційної влади держави-агресора. Вона здійснювала видачу заяв на включення до списку виборців за місцем мешкання, бюлетенів для голосування, вела облік громадян, які брали участь у проведенні незаконних виборів, закликала до участі в голосуванні, а також надавала роз’яснення з приводу правильності заповнення бюлетенів.
Наразі слідчими зібрана відповідна доказова база. За погодження з обласною прокуратурою усім трьом фігуранткам заочно повідомлено про підозру у вчиненні злочинів.
Нагадаємо, у Миколаєві затримали ворожого агента, який наводив ракети на військові шпиталі та інші медзаклади, де проходили лікування та реабілітацію українські захисники.
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)