UA | RU
01 листопада 2023, 14:16

У Херсоні затримали адвоката з "адміністрації Сальдо"

Фото: СБУ

Служба безпеки України затримала адвоката рашистів, який переписував майно морпорту Херсона на баланс "адміністрації Сальдо"

Як інформує RegioNews, про це повідомили у пресцентрі СБУ.

Повідомляється, що місцевий адвокат після окупації міста підтримав російських загарбників, а згодом влаштувався до місцевої окупаційної адміністрації РФ, де став керівником створеного агресором "бюро технічної інвентаризації".

"За наявними даними, колаборанта призначили на цю "посаду" за особистої протекції гауляйтера Сальдо", - уточнюють в СБУ.

На псевдопосаді адвокат "перереєстровував" майно захопленого загарбниками Херсонського морського порту на "баланс" окупаційного "мінтранспорту РФ".

Також він брав безпосередню участь у незаконній "інвентаризації" місцевого комунального підприємства "Міське дорожнє управління" та передачі окупантам його основних фондів. Крім того, колаборант закликав місцевих жителів вступати до лав загарбницьких органів РФ, за що обіцяв російську "зарплату" та лояльне ставлення з боку рашистів, - йдеться в повідомленні СБУ.

Після звільнення Херсона зрадник намагався переховуватися від правосуддя, але співробітники СБУ встановили його місцеперебування, затримали і повідомили про підозру в пособництві державі-агресору.

Затриманому загрожує до 12 років тюрми з конфіскацією майна.

Раніше повідомлялось, що у Запоріжжі затримали агента фсб, який встановив вебкамери на дорогах, щоб шпигувати за ЗСУ. Ворожий агент збирав розвіддані про маршрути руху та кількість техніки і військових Сил оборони, які відправлялися на передову.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
05 лютого 2026
Робота ФСБ в тилу: як Росія атакує Захід України
Російські спецслужби не залишають у спокої навіть найвіддаленіші від фронту регіони України
04 лютого 2026
Бюрократична "м'ясорубка": як травмовані на роботі українці воюють за виплати та пільги
З початком повномасштабної війни кількість людей з інвалідністю в Україні зросла з 2,7 млн до 3,4 млн осіб. Попри необхідність кращої підтримки постраждалих, реальність свідчить про безліч перешкод в ...
27 січня 2026
Зима кліматична і політична. Якими будуть наслідки для України і українців
Зруйновані ракетами ТЕЦ і морозами труби у будинках відремонтувати значно простіше, ніж політичний розкол, який у часи війни руйнує країну
23 січня 2026
Світ після порядку. Як цьогорічний Давос допоможе Україні та Європі
Останній форум у Давосі вийшов схожим на поминки за колишнім світовим ладом
Попередження синоптиків: 9 лютого ожеледиця по всій країні
08 лютого 2026, 18:50
Стало відомо, хто представить Україну на "Євробаченні 2026" у Відні
08 лютого 2026, 18:10
"Енергетика РФ – законна ціль, але Україна не має ресурсів для дзеркальної відповіді" – Зеленський
08 лютого 2026, 17:54
АРМА зупинило продаж землі на 460 га через можливий зв'язок покупців із оточенням Льовочкіна
08 лютого 2026, 17:34
У Полтаві власниця кафе отримала опік очей під час конфлікту з працівниками ТЦК
08 лютого 2026, 16:41
У Кривому Розі на залізничному вокзалі затримали військового з гранатою
08 лютого 2026, 16:19
Росіяни з РСЗВ атакували Чорнобаївку: пошкоджено близько 20 будинків
08 лютого 2026, 15:48
Авіаудар по Краматорську: поранено кореспондента "Інтера"
08 лютого 2026, 15:23
Замах на генерала ГРУ Росії: підозрюваного затримали в ОАЕ
08 лютого 2026, 14:56
19-та атака з початку року: РФ вдарила по об'єктах "Нафтогазу" на Полтавщині
08 лютого 2026, 14:39