UA | RU
02 серпня 2023, 20:41

У Каховці загарбники влаштували провокації, щоб виявити партизанів, — Федоров

Фото: Facebook

Російські військові у тимчасово окупованій Каховці влаштували провокації, щоб виявити українських партизанів

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на заяву Мелітопольського міського голови Івана Федорова.

Зазначається, що у Каховці загарбники влаштували провокації, щоб виявити тих, хто допомагає ЗСУ і Силам спротиву.

  • Спочатку вони поширили дезінформацію про відведення військ;
  • Потім вони вимкнули мобільний зв’язок та інтернет;
  • А далі росіяни вивели на вулиці свій транспорт, щоб нібито підтвердити інформацію про виїзд військ.

Федоров уточнив, що росіяни в цей час випустили на вулиці спецавтомобіль з радіопеленгаторами, який повинен був засікти передачу інформації про відведення військ від місцевих.

"Росіяни все хочуть знайти партизан. Ніяк не зрозуміють, що південь - це Україна. Тож учасників спротиву в кожному населеному пункті більше, ніж окупанти можуть собі уявити. Але їх точно не виявити дешевими провокаціями", - написав мер Мелітополя.

Нагадаємо, у тимчасово окупованому Маріуполі Донецької області українські партизани отруїли майже два десятки російських офіцерів, двоє з них померли.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
У Херсоні російські війська обстріляли перинатальний центр
05 грудня 2025, 07:40
"Куратори" Кремля: РФ створює нову систему управління окупованими територіями
05 грудня 2025, 07:26
Російська армія втратила за добу в Україні ще понад 1200 солдатів
05 грудня 2025, 07:15
Серія ударів БПЛА по Харкову: Терехов підтвердив три вибухи
05 грудня 2025, 07:02
Відомий український актор розповів, скільки йому потрібно грошей для життя в Києві
05 грудня 2025, 01:50
"Колись для мене було 50/50 шоком": акторка Ірина Сопонару зізналась про різницю менталітетів з чоловіком-британцем
05 грудня 2025, 00:50
Вартість борщового набору: якими будуть ціни в Україні до кінця року
04 грудня 2025, 23:50
Усик очолив щорічний рейтинг користувачів Google в Україні
04 грудня 2025, 23:09
В Україні розробили "убивцю" ворожих дронів
04 грудня 2025, 22:46
Ізраїль може депортувати тисячі українських біженців
04 грудня 2025, 22:32