UA | RU
14 жовтня 2022, 20:24

Окупанти викрали у Херсоні майже всі баржі для транспортування через Дніпро, – Генштаб

Фото з відкритих джерел

В окупованому Херсоні росіяни продовжують викрадати баржі, які використовують для транспортування вантажів через Дніпро

Про це пише RegioNews із посиланням на сторінку Генерального штабу ЗСУ.

"В тимчасово зайнятому місті Херсон окупанти вилучили з місцевого річкового порту 13 з 15 плавзасобів баржевого типу", - йдеться у повідомленні.

За інформацією Генштабу, їх використовують для перевезення особового складу та техніки через річку Дніпро.

Російські окупанти вимушені користуватись баржами, оскільки ще влітку українські військові змогли серйозно пошкодити Антонівський міст. Натепер, він має критичні пошкодження і вже не придатний до експлуатації.

Нагадаємо, днями повідомлялося, що російські військові збудували дві понтонні переправи в районі села Даріївка Херсонської області для перекидання живої сили та боєприпасів через Інгулець.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
18 червня 2026
На межі вибуху. Чому українці дедалі частіше йдуть на відкритий спротив
Не завжди дії місцевих і центральних органів влади знаходять підтримку з боку населення. У підсумку люди змушені об'єднувати зусилля для відстоювання суспільних інтересів в правовому полі та не тільки
17 червня 2026
Катування та сексуальне насильство. Чому питання реформи ТЦК більше не можна відкладати
Одеська область стала однією із найскандальніших у процесі мобілізації, в червні тут виявили в одному із ТЦК уже відверто бандитські методи впливу на людей
12 червня 2026
Політичні ігри. Чому найбільше місто Київщини ризикує замерзнути взимку
Місто Біла Церква раніше залишилося без міського голови, а зараз, схоже, може залишитися і без міської ради
05 червня 2026
Битва за український літій: чому під загрозою опинилися інтереси США
В історії із судовими війнами навколо родовищ Кіровоградської області стирчать вуха головного політичного ноумена світу Дональда Трампа
У Дніпрі викрили банду "квартирних аферистів"
19 червня 2026, 17:59
У Дніпрі завершили розслідування справи про розкрадання коштів на ремонті укриття
19 червня 2026, 17:45
На Полтавщині п'яний чоловік відкрив вогонь у кафе
19 червня 2026, 17:35
На Харківщині чоловік підірвався на вибуховому предметі, коли йшов рибалити
19 червня 2026, 17:20
220 гектарів державного лісу за 2,5 млрд: на Закарпатті викрили схему "дачі Медведчука"
19 червня 2026, 16:59
Зґвалтував 13-річну дівчинку: на Харківщині судитимуть 19-річного родича
19 червня 2026, 16:47
На Чернігівщині адвокат за хабарі прикривав схеми для ухилянтів
19 червня 2026, 16:30
Катувала власну доньку з перших тижнів життя: у Харкові судитимуть 22-річну матір
19 червня 2026, 16:20
Суд засудив ґвалтівника трьох падчерок до довічного ув’язнення
19 червня 2026, 15:59
81 тисяча доларів за "вирішення питань": на вимаганні хабаря затримано адвоката
19 червня 2026, 15:44