На Херсонщині на хабарі спіймали районного воєнкома
В Херсонській області правоохоронці затримали воєнкома після одержання частини коштів - 300 доларів. Окрім грошей, отриманих у якості неправомірної вигоди, у службовому кабінеті військового правоохоронці вилучили ще 3800 доларів.
Про це повідомляє RegioNews з посиланням на пресслужбу Нацполіції.
За невжиття заходів щодо розшуку особи, яка ухиляється від проходження військової служби, та у подальшому за не призив до лав Збройних Сил України військовий комісар районного військкомату вимагав 1000 доларів хабара", - йдеться у повідомленні.
Наразі воєнком затриманий у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання щодо повідомлення про підозру за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України та обрання запобіжного заходу.
Нагадаємо, на Черкащині засудили експрокурора, якого викрили на вимаганні грошей.
Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим












