UA | RU
16 січня 2025, 18:53

"Це фільтрація населення": нардеп розкритикував дії ТЦК у Харкові

ілюстративне фото: з відкритих джерел

Народний депутат Олександр Бакумов 15 січня із трибуни Верховної Ради розкритикував проведення мобілізації у Харкові

Про це передає RegioNews із посиланням на Facebook нардепа.

"Я розумію, як важливо є виконання мобілізаційних заходів. Це дійсно важливо для підтримки особового складу, для підтримки держави і для того, щоб фронт був стабільний. Але, шановні колеги, те, що відбувається в Харкові, є неприйнятним. Це тотальне блокування вулиць блоками, коли авто навіть не можуть виїхати. Це якась, вибачте мене, фільтрація населення. Так, це неналежні засоби, неналежні заходи, які вживаються", – зазначив Бакумов.

Також нардеп заявив, що у Харкові перестав працювати малий та середній бізнес через відсутність належної системи бронювання.

Крім того, Бакумов нагадав і про нещодавній інцидент між працівниками ТЦК та адвокаткою.

"Це неналежні заходи, які вживаються. Побиття співробітниками ТЦК жінки-адвокатки Юлії Палагіної в місті Харків у медичному закладі... Яка не могла надати відповідну правничу допомогу своєму клієнту. Це що за ОЗГ (організована злочинна група, – ред.)?" – заявив він.

Бакумов закликав Генштаб, Міністерство оборони і Міністерство внутрішніх справ поставити "адекватне завдання по виконанню мобілізаційних планів" та взяти ситуацію під контроль.

Нагадаємо, наприкінці у Харківської області провели 39 обшуків у працівників районних ТЦК та ВЛК, які фігурують у справі про фальсифікації документів для ухилення від мобілізації.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
23 грудня 2025
Україна-2025: шість головних подій, які формували наше майбутнє
Підсумовуємо четвертий рік повномасштабної війни та те, як, з якими головними подіями Україна його пережила
19 грудня 2025
Шаг і картка: чому вже можна говорити про початок передвиборчих перегонів в Україні
Недолугі популістичні спроби другорядних персонажів попіаритися на важливих питаннях відкривають новий період в сучасній історії України
17 грудня 2025
"Тату, не кидай мене!": як родина Данилкових пережила жахи окупації в Бучі та чотири роки розлуки
Сьогодні родина Данилкових готується до зимових свят. У дворі сяє ілюмінація, в будинку прикрашена велика ялинка, всюди гірлянди та різдвяні декори
12 грудня 2025
Поодинці врятуватися було нереально: як на початку війни жителі блокадного Маріуполя виживали під обстрілами без їжі й тепла
Побоювання зіткнутися з важкою ситуацією через війну змушує багатьох українців шукати порятунку за кордоном. Про це свідчать і дані Нацбанку України, відповідно до яких із 3 жовтня до 14 листопада з к...
Росіяни атакували Одесу: уражений об’єкт інфраструктури, спалахнула пожежа
26 грудня 2025, 07:42
Катування цивільних на Сумщині: п'ятьох окупантів заочно засудили до 10 років
26 грудня 2025, 07:39
Миколаївщина під ударами росіян: пошкоджено будинки та авто
26 грудня 2025, 07:21
ЗСУ за добу відмінусували понад 800 російських окупантів – Генштаб
26 грудня 2025, 07:18
Один загиблий і дев’ятеро поранених: у Чернігові завершили пошукові роботи після атаки
26 грудня 2025, 07:08
"Тато сказав їм про розлучення": співачка Олена Тополя розповіла, як діти переживають розлучення батьків
25 грудня 2025, 23:55
"Загинула сусідка": популярний український ведучий опинився в епіцентрі вибуху під час атаки Київщини
25 грудня 2025, 23:30
Олександр Усик офіційно найкращий боксер у світі: оновлений рейтинг
25 грудня 2025, 22:55
Росіяни атакували Запоріжжя КАБами: є постраждалі
25 грудня 2025, 22:35
На Рівненщині на військових ТЦК напали з ломом
25 грудня 2025, 21:55