UA | RU
25 травня 2023, 16:19

На Харківщині знайшли схрон з боєприпасами окупантів

Фото: dbr.gov.ua

Правоохоронці знайшли на території Харківської області ретельно замасковану схованку, у якій російські окупанти заховали реактивні штурмові гранати

Як інформує RegioNews, про це йдеться у повідомленні Державного бюро розслідувань.

"18 одиниць боєприпасів були приховані на території однієї з лісосмуг в Чугуївському районі. За оперативною інформацією, схованку перед відступом обладнали військовослужбовці 3-го батальйону 101 полку рф", - йдеться у повідомленні.

Все озброєння, яке знайшли працівники ДБР, вилучено та буде передано до однієї з бригад ЗСУ. Наші ж захисники обіцяють використати російські снаряди за прямим призначенням.

Раніше повідомлялось, що у селі Сніжківка Ізюмського району місцевий 63-річний мешканець на власному подвір'ї підірвався на російській протипіхотній міні "Пелюстка". Внаслідок вибуху чоловік отримав осколкове поранення та був госпіталізований у стані середньої тяжкості.

Раніше під Ізюмом у Харківської області на міні підірвалася сільськогосподарська техніка з людьми. Внаслідок інциденту загинули двоє чоловіків.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
30 березня 2026
Історія із U420. Як "сувеніри з кайфом" спровокували погроми по усій країні
Один із вітчизняних бізнесів, який стрімко розвивається у нинішніх складних умовах, викликав певні підозри у журналістів. І виявилося, що все не так просто і однозначно…
25 березня 2026
Луцьк без мера: чому колишній юрист Палиці залишив посаду
Один представник місцевого олігарха пішов, інший може прийти на його місце
23 березня 2026
Ставка на ВПО: як переселенці допомагають розвитку громад
У спробах зберегти міста та села від запустіння і вимивання цінних кадрів, деякі регіональні адміністрації зробили ставку на внутрішніх переселенців
20 березня 2026
Бізнес на війні. Як на схемах у ВЛК формується нова "еліта"
Українська армія страждає від нестачі рук на фронті, а в тилу країна захлинається від схем при військово-лікарських комісіях
У середу дощі накриють всю Україну, але буде тепло
31 березня 2026, 16:09
США нічого не досягли, а Іран отримав руйнування, яких можна було уникнути
31 березня 2026, 15:55
У Києві судитимуть жінку, в якої в квартирі загинула лисиця
31 березня 2026, 15:50
Українські військові уразили на Луганщині російський ЗРК вартістю близько 50 мільйонів доларів
31 березня 2026, 15:33
На Львівщині військовим за 15 тисяч доларів обіцяли "трансфер" з полігону додому
31 березня 2026, 15:21
Весна підтримки: на Чернігівщині провели форум для ветеранів та їхніх родин
31 березня 2026, 15:17
У Слов'янську ворог вдарив по залізниці: поранено четверо працівників
31 березня 2026, 14:29
На Хмельниччині відправили за ґрати військового, який вкрав авто
31 березня 2026, 14:05
Мандротерапія по-полтавські: родини захисників побували в Опішні
31 березня 2026, 13:57
Смертельна ДТП на Київщині: квадроцикл влетів у дерево
31 березня 2026, 13:45