UA | RU
28 січня 2023, 14:35

На Харківщині ще понад 400 убитих росіянами людей залишаються не ідентифікованими

фото: поліція

У Харківській області залишаються неідентифікованими ще понад 400 загиблих, які виявлені на звільнених від росіян територіях

Про це Національна поліція України повідомляє у Фейсбуці, передає RegioNews.

В Україні щодня триває робота з ідентифікації тіл загиблих громадян внаслідок збройної агресії росії. Криміналісти поліції попри погодні умови виконують складну роботу зі встановлення вбитих росією мирних людей.

Криміналістам від початку роботи на звільнених від російських загарбників територіях Харківщини вдалося ідентифікувати 199 тіл, виявлених у братських могилах, на вулицях, у будинках, стихійних похованнях. Серед них - закатовані, розстріляні українці.

Зазвичай, лише за допомогою генетичної експертизи можна ідентифікувати вбитих. Спеціалісти-криміналісти відбирають зразки ДНК від родичів загиблих. І за допомогою мобільних ДНК-лабораторій на місці події проводять дослідження та детальний огляд вилучених біологічних зразків. ДНК-лабораторії дозволяють впродовж 105 хвилин виділити ДНК-профіль загиблого та порівняти його з вилученими у родичів зразками.

"Лише на Харківщині залишаються неідентифікованими ще понад 400 тіл загиблих людей, виявлених на деокупованих територіях”, - ідеться в повідомленнях.

Нагадаємо, раніше на Харківщині правоохоронці ексгумували тіла мирних жителів, які загинули в евакуаційному автобусі через обстріл російських військових.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook