UA | RU
28 червня 2020, 13:34

Харківського чиновника підозрюють у розтраті 800 тисяч гривень

Гроші виділяли на освітлення житлових будинків
Гроші виділяли на освітлення житлових будинків
Фото: з відкритих джерел

Заступник директора департаменту Харківської міської ради підозрюється в розтраті державних коштів на суму понад 800 тисяч гривень, виділених на освітлення житлових будинків.

Як передає RegioNews, про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

Заступник директора департаменту Харківської міської ради повідомлено про підозру за розтрату понад 800 000 гривень державних коштів", - йдеться в повідомленні.

В поліції повідомляють, що чиновник разом з керівництвом комерційної структури організували "схему" за розкрадання коштів, виділених на освітлення житлових будинків.

Нагадаємо, в Одесі СБУ за отримання хабара заарештували прокурора.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
18 червня 2026
На межі вибуху. Чому українці дедалі частіше йдуть на відкритий спротив
Не завжди дії місцевих і центральних органів влади знаходять підтримку з боку населення. У підсумку люди змушені об'єднувати зусилля для відстоювання суспільних інтересів в правовому полі та не тільки
17 червня 2026
Катування та сексуальне насильство. Чому питання реформи ТЦК більше не можна відкладати
Одеська область стала однією із найскандальніших у процесі мобілізації, в червні тут виявили в одному із ТЦК уже відверто бандитські методи впливу на людей
12 червня 2026
Політичні ігри. Чому найбільше місто Київщини ризикує замерзнути взимку
Місто Біла Церква раніше залишилося без міського голови, а зараз, схоже, може залишитися і без міської ради
05 червня 2026
Битва за український літій: чому під загрозою опинилися інтереси США
В історії із судовими війнами навколо родовищ Кіровоградської області стирчать вуха головного політичного ноумена світу Дональда Трампа