UA | RU
07 жовтня 2021, 13:39

"Укрзалізниця" не планує у наступному році підвищувати вартість квитків

з відкритих джерел

"Укрзалізниця" не планує піднімати ціни на квитки для пасажирів наступного року. Крім того, можливо, з'являться деякі промо-тарифи

Про це пише RegioNews з посиланням на інтерв'ю директора філії "Пасажирська компанія" УЗ Олександра Перцовського для "Інтерфакс-Україна".

"Поки таких рішень (про підвищення цін на квитки в 2022 році, - ред.) немає. Ми і цього року індексували дуже плавно. Не одномоментно, а в прив'язці до індексу споживчих цін і розтягнувши на весь рік. Окремі послуги плануємо навіть навпаки стимулювати промо-тарифами", - зазначив він.

За його словами, наприклад, з туроператорами обговорюється перевезення великих груп за знижкою на масове резервування квитків. Також в середньостроковій перспективі може з'явитися практика, при якій чим раніше купуєш квитки, тим вони дешевші, що дозволить, на думку Перцовського, збільшити середній дохід УЗ

"Як варіант зробити більше розмежування і по класах. Ще ми працюємо над можливістю зміни ціноутворення в прив'язці до відстаней", - додав Перцовський.

При цьому керівник філії "Пасажирська компанія" залізничного монополіста зауважив, що не очікує повного відшкодування собівартості тарифом, однак натякнув на необхідності дотації.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook